همزمان با تولید اولین خودروها در جهان و احساس نیاز بشر به استفاده از اتومبیل نیاز بازارهای جهانی به اجاره خودرو بدون راننده احساس شد، به همین دلیل مؤسسات و شرکتهائی از اوائل دهه ۵۰ میلادی در امر اجاره خودرو بدون راننده فعالیت خود را شروع کردند تا نیاز مردم به خرید خودرو را در بازه های کوتاه مدت کمتر کنند. رفته رفته بازه فعالیت این شرکتها زیاد شد و شعبات بسیار زیادی را در سرتاسر دنیا حتی ایران پیش از انقلاب احداث کردند. شرکت آراد سیر به عنوان اولین شرکت مبتکر شیوه های نوین اجاره خودرو در ایران می کوشد تا با پشتوانه تجربه و توانائیهای خود کلیه نیازهای خودروئی شما اعم از با راننده و بدون راننده به صورتهای روزانه، هفتگی، ماهیانه، سالیانه را برطرف نماید شرکت آراد سیر بزرگترین، مطمئن ترین، معتبر ترین مرکز اجاره انواع خودرو بدون راننده در کشور می باشد که با داشتن سوابق طولانی درامر اجاره خودرو بنیانگذار شیوه های نوین در امور ذیل می باشد.
اجاره خودروهای سواری بدون راننده به افراد حقیقی، مؤسسات و ادارات دولتی و خصوصی در بازه های زمانی کوتاه و بلند مدت
اجاره خودروهای تشریفاتی، مدرن، عتیقه و کلاسیک، لیموزین (۶ درب) با راننده جهت مراسم تشریفاتی، سفر، سرویس
اجاره انواع ون، مینی بوس، اتوبوس جهت سرویسهای ایاب و ذهاب، سفر
راهبری، نگهداری، پشتیبانی و تأمین خودروهای مورد استفاده سازمانها و ادارات دولتی و خصوصی
اجاره خودرو و اجاره ماشین عروس امروزه در دنیا به یک صنعت تبدیل شده است و از آن به عنوان صنعت اجاره خودرو یا رنت کار نام برده میشود.
این صنعت به علت استقبال گسترده خصوصاً در آمریکا و اروپا در طول یک قرن موجب تشکیل شرکتهای بزرگ گردیده که برخی از آنها دارای ۲۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ خودرو بوده و سرویسهای متنوعی به مشتریان خود ارائه می دهند.
آراد سیر نیز افتخار دارد با استفاده از یک قرن تجربه شرکتهای اجاره خودرو اروپایی و آمریکایی و با کادر مجرب و دوره دیده و با خودرو های کاملا لوکس و تشریفاتی و مطابق با استانداردهای روز جهانی در خدمت شما عزیزان باشد.
ناوگان خودروهای ما شامل انواع خودروهای نیمه لوکس و لوکس بوده و شما با هر بودجه ای قادر خواهید بود از خدمات ما استفاده کنید.
تمامی خودروها تحت پوشش بیمه ثالث و بدنه بوده و شامل تجهیزات ایمنی استاندارد مانند ایربگ و ترمز ای بی اس می باشند.
خودروها کاملا سالم و با چکاپ کامل تحویل می گردند.