اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس در تهران

 اجاره ماشین عروس در تهران مدتی است در ایران رواج پیدا کرده‌است به‌خصوص اجاره خودروهای لوکس که با راننده یا بدون راننده صورت می‌گیرد.  تمامی عروس و دامادها آرزو دارند در شب عروسی شان به زیبایی هرچه تمام ظاهر شوند پس‌از مدت‌ها تلاش برای یک مجلس رؤیایی نیاز است تمامی این زحمات در کنار یکدیگر ثبت شود که برای این امر ایشان از اجاره کردن ماشین‌های لوکس و لاک چری به صورت با راننده یا بی راننده  کمک می‌گیرند همچنین شما می‌توانید هر مدل ماشین رنگ و کیفیت رو داشته باشید هزینه اجاره ماشین عروس بستگی به بودجه شما دارید دارد شما می‌توانید با کمترین هزینه در شب عروسی خود اتومبیل مورد علاقه خود را سوار شوید و از پرشیا گرفته تا لکسوس و پورشه چنانچه شما دوست دارید در شب عروسی خود راننده ماشین عروسی خود را تجربه کنید می‌توانید از اجاره خودرو این شرکت آراد سیر بدون راننده استفاده کنید یا چنانچه گواهینامه ندارید یا تجربه کافی و رانندگی برای رانندگی با اتومبیل مدل‌بالا را ندارید می‌توانید با اجاره خودرو بدون راننده از آرادسیر بدون دغدغه در شب عروسی خود لذت ببرید شرکت آراد سیر به شما این امکان را می‌دهد که  با راننده و یا بدون راننده ماشین مطلوب خود را اجاره کرده و بدون نگرانی به باقی کار خود رسیدگی نمایید.

اجاره ماشین عروس با راننده

اجاره ماشین عروس با راننده یا بدون راننده بهتر است این امر شخصی است و به خود عروس و داماد بستگی دارد برخی تمایل دارند با ماشین مدل‌بالا رانندگی کنند ایشان دوست دارم بابت هزینه‌ای که برای اجاره خودرو می‌دهند رانندگی کنند و تمایل دارند در فیلم عروسی و لحظه‌ی ورود به سالن خود پشت فرمان باشند اما باید در نظر داشت اجاره ماشین عروس بدون راننده مستلزم پذیرفتن مسئولیت ماشین می‌باشد داماد با ارائه مدارکی که این شرکت می‌پذیرد که مسئولیت خودرو را می‌پذیرد و سپس ماشین به ایشان اجاره داده می‌شود افرادی که خودشان رانندگی را برعهده می‌گیرند و پشت فرمان می‌نشینند و معمولاً با دیدن فیلم عروسی خود لذت بیشتری برده و احساس بهتری دارند اجاره ماشین عروس با راننده اطمینان خاطر بالاتری دارد چون راننده مسئولیت ماشین را برعهده گرفته‌است و در صورت ایجاد آسیب یا خسارت داماد مسئولیتی ندارد همچنین اگر در شب مراسم تصادفی هرچند کوچک هم اتفاق بیفتد استرس ناشی از آن خانواده‌ها را درگیر خواهد کرد  و تمرکز و لذت بردن از جشن را کم‌رنگ خواهد کرد بنابراین اگر تجربه و تسلط کافی در رانندگی با ماشین‌های مدل‌بالا را ندارید عاقلانه این است که ماشین عروس با راننده اجاره کنید و با اطمینان خاطر از خاص‌ترین شب زندگی خود لذت ببرید.

مدارک مورد نیاز اجاره ماشین عروس

معمولا در کرایه خودرو عروس با راننده ارائه مدرک لازم نیست. فقط باید خودرو و اتومبیل منتخب، تزئین و گل‌آرایی ماشین و دسته‌گل عروس را انتخاب کرده و با شرکت شرکت هماهنگ کرده و مبلغ توافق‌شده را پرداخت نمایید.  همچنین شرکت شامل خدمات دیگری مانند اسکورت ماشین عروس نیز می‌باشد که می‌توانید از آن نیز استفاده نمایید.  چنانچه سوالی در خصوص مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده دارید می‌توانید به صف قسمت شرایط و مدارک مورد نیاز اجاره خودرو مراجعه کرده و مطالعه نمایید شرکت اجاره خودرو آراد سیر با در نظر گرفتن نیازهای شما تعرفه اجاره ماشین عروس از ساعت 9 صبح تا 12 شب وجمعا 15 ساعت تعریف شده‌است و در صورت استفاده بیشتر از این میزان ساعت  افزایش مبلغ محاسبه خواهد شد. پیشنهاد می‌شود برای گل‌آرایی خودروی عروس از مراکز پیشنهادی شرکت استفاده نمایید در غیر این صورت در صورت ایجاد آسیب به خودرو درحین گل‌آرایی اجاره گیرنده باید مسئولیت آن را متقبل شود. درهرصورت مدنظر داشتن پوشش خاصی برای راننده و یا سایر نکات در مورد راننده می‌بایست از قبل با شرکت موارد را بررسی کنید. پسندیده‌تر است جهت رزرو حداقل در بازه زمانی یک هفته قبل‌از مراسم اقدام نمایید تا گزینه‌های بیشتری برای انتخاب داشته باشید امروز اجاره ماشین عروس طرف‌داران زیادی پیدا کرده‌است شرکت اجاره خودرو آراد سیر با ارائه خدمات متفاوت شما را در راحت اداره کردن جشن و مراسم عروسی خود یاری کرده‌است.  شما می‌توانید اسکورت ماشین عروس خود را بدون دغدغه از شرکت اجاره خودرو آراد سیر بخواهید اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده در اختیار شما قرار دارد خودروهای عروس شرکت آراد سیر اعم از ماشین‌های کروک، شاسی، لوکس و اقتصادی هستند.  تعرفه تعریف‌شده برای اجاره ماشین عروس از در بازه زمانی نه صبح تا دوازده شب و جمعاً پانزده ساعت در طول یک روز می‌باشد شما می‌توانید برای اطلاع از امکانات و خدمات شرکت آراد سیر و اجاره ماشین عروس های با قیمت پایین و کیفیت بالا با مشاوران آراد سیر تماس حاصل نمایید.

مدارک لازم جهت اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس با راننده یا بدون راننده صورت می‌پذیرد جهت اجاره ماشین عروس با راننده احتیاجی به دادن هیچ مدرکی نیست و تمام مسئولیت‌های وارده برعهده‌ی راننده است مدارک لازم جهت اجاره ماشین عروس بدون راننده ارائه یک فقره چک به مبلغ خودرو می‌باشد چک مذکور به‌عنوان ضمانت هست و در انتهای مراسم هنگام عودت خودرو به شما برگردانده می‌شود در خدمات اجاره خودرو بدون راننده یک نفر از طرف شرکت از آغاز تا پایان مراسم به همراه شما در یک خودروی دیگر می‌ماند.

اجاره خودرو عروس در تهران 

اجاره خودرو عروس در تهران با راننده یا بدون راننده انجام می‌شود و شامل هزینه خروجی از تهران نمی‌شود جهت اجاره ماشین عروس در تهران شما می‌توانید از مزایا و خودروهای لوکس اقتصادی کلاسیک و قدیمی استفاده نمایید.به‌طور معمول اجاره ماشین عروس از ساعت نه صبح تا دوازده شب در خدمت شما می‌باشد و خدمات تزئین ماشین عروس گل‌آرایی دسته‌گل‌های طبیعی و مصنوعی نیز تقدیم  شما می‌شود.

شرایط اجاره ماشین عروس

1هزینه کرایه ماشین عروس محاسبه‌شده برای پانزده ساعت در روز می‌باشد و برای هر ساعت خدمات مازاد بر هزینه افزایش پیدا می‌کند

 2 در صورت خروج از تهران با توجه به نوع خودرو هزینه‌ای بابت خروجی از تهران دریافت می‌گردد

3 در خدمات شرکت آراد سیر هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نمی‌شود

جهت اجاره خودروی عروس با راننده نیاز نیست مدرکی ارائه نمایید و تمامی مسئولیت‌ها را راننده شرکت متقبل می‌شود جهت کرایه ماشین عروس بدون راننده می‌بایست یک فقره چک به ارزش خودرو ارائه نمایید و همچنین یک نفر نماینده شرکت تا انتهای مراسم همراه شما خواهد بود هزینه اجاره ماشین عروس هزینه اجاره ماشین عروس بستگی به نوع خودرو دارد همه این هزینه طبق تعرفه از ساعت نه صبح تا دوازده شب حساب می‌شود و به‌ازای هر یک ساعت اضافه مبلغی جداگانه دریافت می‌گردد که با توجه به مدل خودرو مابین صدهزار تومان تا سیصد هزار تومان است هر آنچه قصد خروج از شهر تهران را دارید به این هزینه اجاره خودرو هزینه خروجی از تهران نیز اضافه خواهد شد که مسیرهای خروجی شهرهای جاجرود دماوند گرم‌دره کرج شهریار می‌باشند.

دسته‌گل عروس

 یکی دیگر از امکانات ارائه‌شده به شما تهیه دسته‌گل عروس می‌باشد و دسته‌گل‌های ارائه‌شده طبیعی و مصنوعی می‌باشند که با توجه به سلیقه و درخواست مشتری و همچنین گل‌هایی متناسب با فصل و آب‌وهوا تهیه می‌شوند.

تزیین ماشین عروس

 شما می‌توانید برای گل‌آرایی ماشین خود گل‌هایی را استفاده کنید که مال آن فصل و آب‌وهوا هستند. با انتخاب گل‌های با قیمت پایین‌تر هزینه گل‌آرایی شما کاهش پیدا می‌کند.  شما می‌توانید با توجه به سلیقه  خود  تزئین‌های مدل‌های مختلف مانند گل‌آرایی یک‌گره ای گل‌آرایی خطی منحنی و گل‌آرایی خطی صاف به کار ببرید اگر شما قصد انتخاب ماشین عروس دارید مطالعه مطالب سایت و مقالات ما و گالری عکس‌های سایت اجاره خودرو آراد سیر به شما کمک خواهد کرد در نهایت لازم به ذکر است که برای گل‌آرایی ماشین عروس می‌توان از گل‌های مصنوعی نیز استفاده کرد.

شیوه استفاده از خدمات سایت اجاره ماشین عروس

 ابتدا وارد سایت آراد سیر شده و وارد لینک اجاره ماشین عروس وارد می‌شوید پس‌از انتخاب اتومبیل موردنظر با شماره‌های مذکور سایت تماس گرفته و با دادن و مشخص کردن اطلاعات زمانی و تاریخ موردنظر ماشین عروس موردنظر خود را رزرو می‌کنید پس‌از رزرو خودروی موردنظر بدون دغدغه‌ی خاطر منتظر روز مراسم می‌مانید و از خدمات شرکت آرادسیر استفاده می‌نمایید. اسپورتیج یکی از ماشین‌های خودروهای اجاره‌ای مورد علاقه است شب عروسی خود را با سپردن به شرکت آراد سیر و استفاده از خدمات vip شرکت رؤیایی کنید اکیپ اقتصادی خودرو VIP 24 ساعته با سعی فراوان در خدمت  شما عزیزان است تا پاسخ‌گوی نیاز شما در زمینه خدمات اجاره خودرو بدون راننده با راننده ماشین عروس ترانس فر تشریفاتی اجاره خودروهای لوکس باشد. شرکت اجاره خودرو آراد سیر به‌دنبال سعی در جلب اعتماد بیشتر، تسریع روند انجام کار و افزایش بهبود عملکرد و آپدیت و بروزرسانی کردن تکنولوژی  می‌باشد.

 آیا قصد اجاره ماشین عروس در تهران یا شهرهای دیگر را دارید؟

 اگر شما قصد اجاره ماشین عروس را دارید می‌توانید با مراجعه به لیست خودروهای VIP مناسب ‌ترین خودرو با نازل‌ترین قیمت را انتخاب نمایید و با اجاره ماشین عروس VIP رویایی‌ترین خاطر را برای مراسم عروسی خود رقم بزنید.

اجاره ماشین عروس آرادسیر مختص تهران و کرج می‌باشد.

شرکت اجاره خودرو آراد سیر با عرض تبریک و تهنیت به عروس دامادهای جوان تخفیف ویژه‌ای برای هدیه به این عزیزان در نظر گرفته‌است شما می‌توانید  کسب اطلاعات با شماره‌تلفن‌های درج‌شده در سایت اجاره خودرو آراکس تماس حاصل نمایید اجاره انواع خودروهای  عروس با نازل‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت رااز آراد سیر بخواهید. ماشین عروس شاسی‌بلند، اسپرت، قدیمی و کلاسیک و ماشین عروس کروک برخی از خودروهای موجود شرکت اجاره خودرو آراد سیر می‌باشد شما می‌توانید با یک تلفن و به‌راحتی فراوان ماشین عروس مورد نظر خود را رزرو و اجاره نمایید.  قابل‌ذکر است بهتر است جهت ارائه خدمات بهتر و اطمینان خاطر یک هفته قبل رزرو خود را انجام دهید شما می‌توانید از ماشین‌های اجاره‌ای خودرو آراسته به‌صورت با راننده یا بدون راننده استفاده نمایید. در پایان ضمن تشکر از شما بابت انتخاب ما شرکت اجاره خودرو آراد سیر در خدمت شما دوستان است تا خاطره‌انگیزترین شب زندگی خود را رؤیایی نمایید شما می‌توانید با فشردن لینک زیر لیست ماشین‌های عروس اجاره‌ای را ببینید

اجاره ماشین عروس بدون راننده

 یکی دیگر از امکانات مجموعه ما اجاره ماشین عروس به عروس دامادهای عزیز می‌باشد  شرکت اجاره خودرو آراد سیر این امکان را برای شما فراهم کرده‌است که با نازل‌ترین قیمت ماشین عروس لوکسی را از میانج انواع متنوعی از برندها و رنگ‌های مختلف انتخاب کنید

خودروهای موجود شرکت آراد سیر:

 انواع ماشین عروس کروک

 ماشین عروس اسپرت

 ماشین عروس شاسی‌بلند

 ماشین عروس قدیمی و کلاسیک می‌باشد

شما می‌توانید گل‌آرایی و تزئین ماشین عروس خود را به ما بسپارید.

امروز ه ماشین‌های شاسی‌بلند لوکس و اسپرت بسیار محبوب و پر طرف‌دار در حوزه اجاره خودرو شده‌اند. همچنین ماشین‌های قدیمی و کلاسیک دارای جذابیت وحس نابی  هستند که حس نوستالژی  را به مخاطب القا می‌نمایند. شرکت اجاره خودرو آراد سیر با داشتن انواع مختلفی از برند های ماشین‌های لوکس و مدل‌بالا از کمپانی‌های صنعت خودروسازی اروپا و آمریکا و آسیایی در خدمت شما جهت انجام مراسم و جشن عروسی و سایر مراسم می‌باشد شرکت اجاره خودرو آرادسیر با ارائه انواع ماشین عروس با راننده و بدون راننده، ماشین‌های لوکس، ماشین‌های کلاسیک با قیمت‌های منصفانه و نازل نسبت‌به شرکت‌های دیگر و تنوع برند، امکان انتخاب ماشین عروس به‌راحتی را برای شما فراهم کرده‌است. شما می‌توانید با هر بودجه‌ای  خودرویی مناسب و باکیفیت برای مراسم خود از ما بخواهید اگر  شما مایلید برای ماشین عروس خود راننده داشته باشید، نیاز به ارائه هیچ مدرکی از طرف شما نیست و تمام مسئولیت برعهده راننده و شرکت می‌باشد. در روش اجاره خودرو با راننده شما به‌جای رانندگی استراحت کرده و نگران هزینه سوخت یا مشکلاتی مانند جریمه تصادف نیستید و بدون دغدغه رانندگی را به راننده می‌سپارید.

نحوه اجاره ماشین عروس بدون راننده

 یک فقره چک به مبلغ پنجاه درصد مبلغ ماشین از شما دریافت می‌شود که پس‌از پایان مراسم و هنگام تحویل ماشین از شما چک به شما عودت داده می‌شود. ماشین مورد نظر برای مراسم عروسی می‌باید حداقل یک هفته قبل رزرو شود ضمن عرض شادباش و تبریک به تمامی عروس دامادهای عزیز شرکت آرادسیر بسیار مسرور می‌باشد که انتخاب شما در زمینه اجاره خودرو عروس بوده‌است و سعی می‌کند بهترین خدمات و امکانات را به شما ارائه نماید.

توصیه‌هایی جهت اجاره ماشین عروس

به یاد داشته باشید مراسم شب عروسی تکرار نمی‌شود و در صورت تصادف با ماشین قیمت بالا دردسرهایی خواهد داشت. ماشینی را اجاره کنید که برای رانندگی با آن تسلط نسبی دارید. رانندگی با ماشین‌های اسپرت گذر موقت به دلیل داشتن قدرت موتور بالا قلق و مهارت خاصی را می‌خواهد . قبل‌از اجاره کردن خودرو را از لحاظ ظاهری و فنی چک کنید و مطمئن باشید هیچ مشکلی ندارد هنگام تسویه حساب اگر مشکلی باشد شما مسئول هستید. 90 درصد خودروهای کلاسیک کولر ندارند و در روزهای گرم به این نکته برای اجاره ماشین‌های کلاسیک توجه کنید. تا حد امکان سعی کنید قسمتی از پول پیش خودتان بماند. بدقولی صاحب خودرو ممکن است شما را دچار مشکل کند. در انتخاب رنگ خودرو عاقلانه اقدام کنید. تزئین و گل‌آرایی خودرو در رنگ‌های خاص و عجیب هزینه‌های جانبی بیشتری را داراست هزینه بنزین خودرو تماماً با اجاره گیرنده است.

اجاره ماشین عروس در تمام شهرها

 توجه شما را به این نکته جلب می‌نماییم که ارائه خدمات اجاره خودرو برای عروسی فقط مربوط به یک شهر نیست و تمام هم‌وطنان در تمام شهرهای ایران می‌توانند از خدمات VIP مجموعه اجاره خودرو آراد سیر با هر بودجه استفاده کنند. در پایان از این‌که ما را انتخاب کرده‌اید بسیار مسرور و خرسندیم اجاره ماشین یکی از زیباترین شب‌های زندگی هر کس شب عروسی می‌باشد برای برگزاری جشن مراسم عروسی گزینه‌های زیادی دخیل هستند یکی از این گزینه‌ها ماشین عروس است ماشین عروس در زیباتر شدن فیلم عروسی و همچنین میهمانان پیش چشم میهمانان تاثیر بسزایی دارد هنگام ورود به تالار و همچنین سوار شدن عروس و داماد در عکس‌های عروسی و در فیلم ثبت‌شده عروسی ماشین عروس یکی از ارکان اصلی می‌باشد شاید برخی افراد ابتدای زندگی مشترک صاحب ماشین نباشند یا شاید برخی دارای ماشین باشند اما تمایل داشته باشن ماشین عروس آن‌ها از برندی متفاوت یا متنوع دیگری باشد در این اوقات بهترین گزینه اشاره اجاره ماشین عروس از شرکت‌های اجاره خودرو می‌باشد شرکت اجاره خودرو آراد سیر با دارا بودن انواع متنوعی از اتومبیل‌های لوکس کوپه کلاسیک و قدیمی شما را در انتخاب ماشین عروس متناسب با بودجه و شرایط عروسی‌تان یاری خواهد کرد.

نحوه اجاره کردن ماشین عروس

 شما می‌توانید پس‌از انتخاب اتومبیل مورد نظر یک فقره چک به‌عنوان ضمانت برابر با مبلغ خودرو به شرکت ارائه دهید و اتومبیل مذکور با توجه با تعیین رنگ و گل‌آرایی و تزئین آن را انتخاب کنید همچنین شما می‌توانید بدون ارائه مدرک و ودیعه خودرو موردنظر اجاره نمایید. بیشتر رنگ‌های مورد علاقه برای ماشین سفید نوک‌مدادی و مشکی می‌باشد که این رنگ‌ها برای گل‌آرایی و تزئین رنگ‌های استاندارد و معمول رایج‌تری می‌باشد شما این امکان را دارید که ماشین عروس را هم با راننده بدون راننده اجاره کنید که با پرداخت مبلغ بیشتر خودرو با راننده و بدون مدرک به شرایط اجاره خواهد داده شد و شرایط متفاوتی خواهند داشت اجاره خودرو با راننده برای شما آسان‌تر می‌باشد خودروهای قابل‌استفاده برای مجالس عروسی قیمت‌های متفاوتی دارند و تنوع زیادی دارند اغلب ساعتی اجاره داده می‌شوند مثلاً دوازده تا بیست و چهار ساعت و چهل و هشت ساعت که در هر مورد قیمت متفاوت است همچنین فاکتور تاثیر گذار   دیگر در قیمت اجاره‌ها محل شرکت اجاره خودرو است در هر منطقه از تهران قیمت اجاره ماشین‌ها با مناطق دیگر فرق می‌کند مواردی که شما باید به آن‌ها توجه نمایید شما مجاز نیستید مسافت بیش‌از دویست و پنجاه کیلومتر را با ماشین طی کنید تعداد کیلومتر مجاز این خودروها در شرکت دویست کیلومتر می‌باشد نباید از شهر خارج شوید. مگر با هماهنگی و مطلع ساختن شرکت شما باید تعهد دهید در صورت بروز حادثه و آسیب به ماشین تمام خسارات و هزینه‌ها را متقبل شوید. (در روش بدون راننده) اگر ماشین را با راننده اجاره کرده باشید هیچ تعهد و مسئولیتی ندارید و تمامی مسئولیت‌ها بر عهده راننده می باشد البته بعضی از شرکت ها  با توافق بخشی از مبلغ خسارت را با توافق بدلیل رفاه مشتری می‌پردازند در این هنگام است که اجاره خودرو با راننده نمود بیشتری پیدا خواهد کرد و در واقع اگر رانندگی خودرو را شما برعهده گرفته باشید، حتی درصورتی‌که شما مقصر نباشید می‌تواند باعث اختلاف بین شما و شرکت اجاره خودرو شود. شما می‌توانید با اجاره خودرو با راننده از تمامی این دغدغه و مسئولیت‌ها رهایی یابید.  اگر شما از مشکلات سابق ماشین باخبر نباشید و هیچ بعید نیست مشکلی که ماشین از قبل دارا بوده‌است به ضرر شما تمام‌شده و بر گردن شما بیفتد بنابراین اجاره خودرو با راننده گزینه مناسبی برای رفع این مشکلات می‌باشد. عاقلانه‌تر این است که شما برای شب عروسی ماشین عروس را با راننده اجاره کنید این گزینه باصرفه‌تر و منطقی‌ترین روش می‌باشد زیرا بی تجربگی در رانندگی با ماشین‌های لوکس دردسرهای خاص خودش را دارد.

مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین عروس در تهران :

اجاره ماشین عروس در تهران در بیشتر موارد شرایط یکسانی دارند. مانند

ارائه کارت شناسایی معتبر

گواهینامه رانندگی شخص متقاضی

یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

چک کارمندی معتبر

گواهی معتبر اشتغال

جواز کسب برای مشاغل آزاد

ویزا و بلیط بازگشت برای مسافرین خارجی یا توریست‌ها

این پست چقدر مفید بود؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید! 5

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

با یک کلیک تماس بگیرید
×