کاربرد خودرو تشریفات در ایران

اجاره و کاربرد خودرو های تشریفاتی در ایران

شناخته شده ترین کاربرد خودرو های تشریفاتی که در رسانه ها زیاد دیده می شود، رفت و آمد مقامات کشورها است که برای به رخ کشیدن قدرت سیاسی و اقتصادی خود و کشورشان از این خودروها استفاده می کنند. امروزه از خودروهای تشریفاتی برای ترانسفر فرودگاهی، استقبال از مهمانان ویژه، ملاقات های کاری مهم و… استفاده می شود. چرا که نسبت به سایر خودروها امنیت بیشتری دارند؛ شیشه های ضدگلوله، بدنه مستحکم و کیفیت داخلی بالای این خودروها از ویژگی های آن ها است. سران برخی از کشورها از خودروهای داخلی کشور خود استفاده می کنند و برخی دیگر ماشین های خارجی را انتخاب می کنند.

در حال حاضر کاربرد خودروهای تشریفاتی گسترش و عمومیت بیشتری پیدا کرده است و تنها مختص مقامات و افراد خاص نیست. برای استقبال از افراد مهم که می تواند همکار تجاری یا مهمان ویژه باشد و هم چنین برای شرکت در جلسات و مجالس مهم از ماشین های تشریفاتی استفاده می شود. از آن جایی که افراد ممکن است تنها چند بار در سال نیاز به این خودروها پیدا کنند و با توجه به هزینه بسیار بالای این خودروها، بهترین و با صرفه ترین گزینه اجاره خودرو تشریفاتی است.
توجه داشته باشید که شما به یک راننده مجرب و آشنا به آداب تشریفات هم نیاز دارید. بنابراین اغلب اجاره خودرو تشریفاتی با راننده صورت می گیرد.

در ایران برای رفت و آمد سران و اشخاص مهم کشور از خودروهای تشریفاتی قدیمی تر اروپایی مانند انواع مدل پژو، بی ام دبلیو (به خصوص سری ۵ و ۷) و مرسدس بنز استفاده می شود. جای یک خودروی تشریفاتی ساخت داخل در ایران خالی به نظر می رسد.
در دنیای پرهیاهو و پر دغدغه ‌ی امروز، وقت و انرژی برای افراد اهمیت بسیاری دارد. استفاده از خدمات آنلاین اجاره خودرو که شامل: انتخاب مدل خودرو، شرایط اجاره و مدارک مورد نیاز، نحوه اجاره و شرایط بیمه می ‎شود، باعث صرفه جویی در زمان و انرژی است.

BMW7
ترانسفر فرودگاهی

یکی از مهم ترین کاربردهای ماشین های تشریفاتی ترانسفر فرودگاهی است. گاهی شرکت های مهم که با شهرها یا کشورهای دیگر همکاری دارند، مهمانان ویژه ای دارند. برای استقبال از مهمانان ویژه خود می توانید از خدمات اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی استفاده کنید و با خودرو تشریفاتی به خوش آمد گویی بپردازید و یا در پایان نیز، مهمان خود را با این خدمات ویژه بدرقه نمایید.