چرا اجاره خودرو؟

folder_openمقالات خودرو
commentبدون دیدگاه
اجاره خودرو

چرا اجاره خودرو؟

در این وانفسای گرانی، تحریم و احتکار اجناس همچنان برخی از افراد هستند که خودروهای لوکس و خارجی را دوست دارند اما به دلایلی نمی توانند آنرا خریداری کنند.

شرکت اجاره خودرو آراد سیر در همین راستا تاسیس شده تا خودروهای لاکچری و لوکس را که سوار شدن آنها خالی از لطف نیست را اجاره داده ( چه به صورت دربستی- بدون راننده – اجاره خودروهای تشریفاتی – اجاره ماشین عروس) و طی قردادی که توسط مشتری و شرکت عقد می‌شود خودروی مورد نظر بنا به سلیقه‌ی مشتری و تا زمان مشخص شده تحویل داده می‌شود. اگر خودرو بدون راننده خواستار باشند و برای اجاره ماهیانه یا سالیانه می‌توانند با پرداخت چک – سند ملک داخل تهران و ودیعه ای که نصف قیمت خودرو می باشد را شرکت نزد خود نگه داشته و بعد از فسخ قرداد به مشتری برگردانده می‌شود.

در متن قرداد همه ی مواردی که خیال شما مشتری عزیز را راحت کند ذکر شده از جمله هزینه های احتمالی مثلا اگر در زمانی که خودرو نزد مشتری است خرابی بوجود آید و معلوم شود که راننده مقصر نیست در اولین فرصت خودرو تعمیر شده و به حساب شرکت نوشته می‌شود. البته این موارد خیلی کم پیش می آید چون تمام خودروهای شرکت آراد سیر هم از لحاظ بدنه و هم از لحاظ موتور همه سالم و سرحال هستند. روغن موتور، لاستیک‌ها، ترمز و… هر ماه چک شده و با اطمینان کامل تحویل مشتری می‌گردد.

در حال حاضر شرکت دارای 30 خودروی لوکس می‌باشد که هر زمان و در هر مکانی که شما خواستار باشید تقدیم حضورتان می‌گردد. پیشنهاد ویژه‌ی شرکت آراد سیر برای عزیزانی که مراسم عروسی خود را می‌خواهند به بهترین شکل ممکن برگزار کنند تا رویایی‌ترین شب زندگی خود را رقم بزنند، اجاره خودرو لوکس و لاکچری می‌باشد که در مراسم شما همه چی تمام باشد حتی برای گل آرایی  و تزئین ماشین عروس هم می‌توانیم شما را راهنمایی کنیم با معرفی نزدیکترین گل فروشی یا با پرداخت هزینه‌ی اینکار به شرکت آنرا برای شما به نحو احسن انجام دهد.

یکی از مسائلی که در هنگام اجاره ماشین عروس به نظر می‌رسد، اجاره خودرو با راننده یا اجاره خودرو بدون راننده است که می‌توان گفت انتخاب خودرو با راننده ریسک پذیری کمتری در خصوص تصادف یا بروز هر حادثه‌ای را دارد، ضمن اینکه اجاره خودرو با راننده هزینه ی کمتری دارد. اما در اجاره خودرو بدون راننده، تمامی مسئولیت‌ها در خصوص تصادف جریمه‌های احتمالی که ممکن است پیش آید بر عهده ی شما خواهد بود، هرچند خودروها دارای بیمه هستند اما هزینه افت قیمت خودرو از شما دریافت خواهد شد.

همچنین اگر خودرویی که انتخاب کردید بدون راننده باشد شما یک چک ضمانت به مبلغ     تومان باید به شرکت بدهید که پس از باز گشت خودرو به شما تحویل داده می‌شود همچنین یک نفر به صورت نامحسوس شما را اسکورت می‌کند.

بنابراین با گذشت زمان و همینطور که ذکر شد گرانتر شدن خودروها، روز به روز به تعداد کسانی که برای مراسم عروسی خود اقدام به اجاره ماشین عروس مدل بالا می کنند افزوده می‌شود.

اجاره خودرو برای قرار ملاقات های شما

از دلایل دیگر اجاره خودرو می توان به اجاره آن برای قرارهای ملاقاتی اشاره داشت. فرض کنید بعد از مدت‌ها، قرار کاری مهمی دارید که اگر همه چیز بروفق مراد باشد برای عقد قراردادتان و بهترین تاثیر برطرف مقابل اجاره خودرو می‌تواند به شما کمک کند چون برخورد اولیه به خصوص درمسائل کاری حتی اگر قرار است از شهر یا کشور دیگری بیاید بسیار مهم است.

شما می‌توانید اجاره خودرو با راننده را انتخاب نمایید. در فرودگاه امام به استقبال آنها بروید و با یک خوش آمد گویی رسمی آن ها را به محل اقامتشان برسانید. البته همیشه برای مسائل کاری نیست، حتی شما برای شرکت در مهمانی ها یا مراسم خاص می توانید به اجاره خودرو بیاندیشید آن هم اجاره خودروآراد سیر .

اجاره خودرو

اجاره خودرو

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonرزرو تلفنی خودرو