اجاره خودرو در تهران
شهریور ۱۷, ۱۳۹۷
هر آنچه باید درباره اکتان و مکمل های سوخت بدانید
شهریور ۲۵, ۱۳۹۷

اجاره خودرو با بیمه ماشین

پوشش کاهش بیش از حد

هنگامی که شما یک ماشین را از  استخدام میکنید، بیمه استاندارد موتور خودرو را پوشش می دهید. با این حال، سه گزینه برای پوشش مسئولیت بیش از حد وجود دارد. راهنمای زیر به گزینه های مختلف موجود اضافه شده است.
مبلغ اضافی ۲۰۰۰ دلار

تمام اتومبیل های استخدام شده توسط  شامل بیمه اتومبیل خودروی استاندارد بدون هزینه اضافی می باشند. طبق استاندارد بیمه خودرو ما، بیمه مسئولیت بیش از حد (یا کم هزینه) از ۲۰۰۰ دلار می باشد.

این به این معنی است که در حادثه ناگوار که وسیله نقلیه اجاره ای در تصادف یا آسیب دیده است، شما مسئول اولین هزینه های ۲۰۰۰ دلاری خود هستید. به عنوان اجاره دهنده، شما مسئولیت بیش از حد را بدون در نظر گرفتن اینکه آیا شما “در گسل” یا نه.

هنگامی که وسیله نقلیه تعمیر می شود و هزینه های نهایی شناخته شده است، Apex تفاوت بین هزینه کل و مبلغ اضافی را که در صورت لزوم به آن تعلق می گیرد، بازپرداخت می کند. بیش از ۲۰۰۰ دلار مبلغی است که شما از آن پرداخت خواهید کرد.
مبلغ اضافی ۵۰۰ دلار

همانطور که در بالا ذکر شد، تمام اتومبیل هایی که توسط  استخدام می شوند شامل بیمه اتومبیل خودروی استاندارد بدون هزینه اضافی می باشند. با این حال، می توانید از این گزینه برای کم کردن مسئولیت بیش از ۵۰۰ دلار خودداری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *