اجاره خودرو بدون راننده

اجاره Bmw x3

BMW X3

اجاره ۳ تا ۶ روز ۶.۵۰۰.۰۰۰ تومان
اجاره ۷ تا ۱۳ روز ۶.۴۰۰.۰۰۰ تومان
اجاره ۱۴ تا ۲۱ روز ۶.۳۰۰.۰۰۰ تومان
اجاره ماهانه خودرو ۱۸۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان

هم اکنون رزرو کنید »
اجاره Bmw730

BMW 730

اجاره 3 تا 6 روز 15.500.000 تومان
اجاره 7 تا 13 روز 15.400.000 تومان
اجاره 14 تا 21 روز 15.300.000 تومان
اجاره ماهانه خودرو 450.000.000 تومان

هم اکنون رزرو کنید »
اجاره بنز e250

بنز E 250

اجاره 3 تا 6 روز 6.000.000 تومان
اجاره 7 تا 13 روز 5.900.000 تومان
اجاره 14 تا 21 روز 5.800.000 تومان
اجاره ماهانه خودرو 150.000.000 تومان
اجاره خودرو با راننده ساعتی 450.000 تومان

هم اکنون رزرو کنید »
اجاره بنز s500

بنز S500

اجاره 3 تا 6 روز 8.500.000 تومان
اجاره 7 تا 13 روز 8.400.000 تومان
اجاره 14 تا 21 روز 8.300.000 تومان
اجاره ماهانه خودرو 240.000.000 تومان

هم اکنون رزرو کنید »
اجاره Bmw 528

BMW 528

اجاره 3 تا 6 روز 6.000.000 تومان
اجاره 7 تا 13 روز 5.900.000 تومان
اجاره 14 تا 21 روز 5.800.000 تومان
اجاره ماهانه خودرو 150.000.000 تومان

هم اکنون رزرو کنید »
اجاره بنز c200

Benz c200

اجاره 3 تا 6 روز 6.000.000 تومان
اجاره 7 تا 13 روز 5.900.000 تومان
اجاره 14 تا 21 روز 5.800.000 تومان
اجاره ماهانه خودرو 150.000.000 تومان

هم اکنون رزرو کنید »

اجاره ماشین بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

آیا شما نیز به دنبال اجاره خودرو بدون راننده مورد نظر خود هستید؟ می دانید که اصلی ترین و مهمترین مزیت های مربوط به اجاره ماشین بدون راننده در چیست؟ از شما دعوت می نماییم که مطالب درج شده در وب سایت شرکت آراد سیر را تا آخر با دقت مطالعه کرد و از این طریق به روز ترین و مفیدترین اطلاعات را به دست آورید.

در حال حاضر شرکت های خدماتی بسیار زیادی را در جهان و کشورمان می توانید مشاهده کنید که هر یک از آنها به دنبال عرضه بهترین و بی نظیرترین خدمات در حوزه اجاره اتومبیل برای گردشگران و مسافران هستند. توجه داشته باشید که برخی از افراد در سفرهای طولانی مدت خود از رانندگی با اتومبیل های شخصی خود صرف نظر کرده و دوست دارند تا در مقصد یکی از شیک ترین و مدرن ترین اتومبیل های اجاره ای را کرایه کرده و از این طریق لذت رانندگی متفاوتی را برای خود به ارمغان آورند. همین امر نیز سبب شده است تا شرکت های بسیار مختلفی در زمینه رنت یا کرایه اتومبیل در حال فعالیت باشند. البته توجه داشته باشید که اجاره یا کرایه اتومبیل ممکن است به دو صورت شکل گیرد که عبارتند از:

شرایط اجاره خودرو بدون راننده

معمولا بسیاری از افرادی که به دنبال راهنمای کرایه اتومبیل مورد نظر خود هستند، دوست دارند اتومبیل کرایه ای خود را بدون راننده اجاره کرده و آن را مورد استفاده قرار دهند. اجاره ماشین بدون راننده می تواند یک سری از مهمترین و اصلی ترین مزیت ها را نیز به دنبال داشته باشد که شما می توانید با خیال راحت با همکاران ما از شرکت آراد سیر در تماس بوده و از این طریق فرایند مربوط به اجاره اتومبیل مورد نظر خود را انجام دهید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد راهنمای اجاره خودرو بدون راننده و قیمت های مربوط به اجاره انواع اتومبیل های موجود در شرکت آراد سیر، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه شوید.

یکی از مهمترین و شاید اصلی ترین موضوعاتی که سبب شده است تا امروزه بسیاری از مردم به دنبال اجاره خودرو بدون راننده باشند، مزیت ها مربوط به این اقدام می باشد. شما نیز می توانید با توجه به مزیت های مربوط به اجاره ماشین بدون راننده، بهترین و مناسب ترین انواع اتومبیل را اجاره کرده و به سفر خود هیجان دیگری را اضافه نمایید. از مهمترین و اصلی ترین مزیت های مربوط به اجاره خودرو بدون راننده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به وجود آوردن حریم شخصی امن برای خود و خانوادتان
 • تجربه حس بی نظیر رانندگی
 • بهره مندی از بهترین خدمات مربوط به اتومبیل های لوکس و لاکچری
 • پرداخت هزینه های کمتر بابت اجاره اتومبیل مورد نظر
 • راحت تر بودن در طول رانندگی و گوش دادن به موسیقی های مورد علاقه خود
 • توجه نمایید که لذت رانندگی با اجاره ماشین بدون راننده بسیار لوکس و مدرن را به هیچ عنوان نمی توان توصیف کرد به همین دلیل نیز توصیه می کنیم که حتما در اجاره خودرو، حتما گزینه ی بدون راننده را در نظر بگیرید تا بتوانید از تمام مزیت های مربوط به کرایه اتومبیل بدون راننده بهره مند شوید.

شرکت آراد سیر یکی از معتبرترین شرکت های فعال در زمینه اجاره ماشین بدون راننده و با راننده می باشد که شما می توانید متنوع ترین اتومبیل های ایرانی و خارجی را در این شرکت مورد مشاهده دهید و با توجه به قدرت مالی و علاقه مندی خود، یکی از بهترین و شیک ترین این اتومبیل ها را کرایه کرده و لذت رانندگی باشکوه را به همراه دوستان و نزدیکان خود به دست آورید. همچنین می توانید برای اجاره ماشین بدون راننده مورد علاقه خود، فرصت را از دست نداده و هم اکنون اقدامات مورد نیاز را انجام دهید. از مهمترین و پرطرفدارترین انواع اتومبیل های موجود در شرکت آراد سیر که برای اجاره دادن آماده هستند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پژو پرشیا
 • بی ام وی ایکس 3
 • فولکس پاسات
 • لکسوس
 • لندکروز نیوفیس
 • سراتو
 • پژو 206
 • اپتیما
 • پورشه ماکان
 • سانتافه
 • کیا اسپورتیج
 • تویوتا پرادو

حال شما هم می توانید با خیال راحت فرایند مربوط به اجاره خودرو بدون راننده را طی کرده و دوست داشتنی تری لاکچری ترین این اتومبیل ها را رزرو کنید. همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره ماشین بدون راننده با همکاران ما از شرکت آراد سیر در تماس باشید.

اجاره خودرو بدون راننده لوکس و مدرن یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از افرادی می باشد که دوست دارند تا در مقصد، لحظات و روزهای بی نظیری را سپری کنند. البته در نظر داشته باشید که برخی از افراد نیز دوست دارند تا در شهر خود اقدام به اجاره ماشین بدون راننده داشته و مسافرت های کوتاه مدتی را شکل دهند. توصیه می شود که حتما برای رزرو اجاره خودرو بدون راننده مورد نظر خود، حتما از شرکت های معتبر اقدام نمایید تا بتوانید با خیال راحت و بدون تجربه مشکلات و دردسرهای مختلف، بهترین اتومبیل مورد نظر خود را کرایه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. همچنین توصیه می شود که قبل رانندگی با اجاره ماشین بدون راننده، به تجهیزات و لوازم جانبی موجود در اتومبیل توجه لازم را داشته باشید. همچنین تمام اتومبیل های موجود در شرکت آراد سیر تمیز و بدون ایراد هستند و از شما نیز انتظار می رود که اتومبیل را به همان شکلی که اجاره کردید، به شرکت تحویل دهید. همچنین در صورت بروز هرگونه ایراد فنی نیز با همکاران ما از بخش خدمات در تماس باشید تا دوستان ما در کمترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز را برای شما به ارمغان آورند. البته به ندرت مشاهده شده است که اتومبیل های ما در با مشکلات فنی جدی روی به روی شوند. با این حال سعی داریم تا بهترین خدمات را در این خصوص برای شما عزیزان ارائه دهیم.

از دیگر مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که در خصوص اجاره ماشین بدون راننده وجود دارد، هزینه ها و تعرفه های مربوط به اجاره ماشین بدون راننده می باشد و افراد دوست دارند تا شیکترین و لوکس ترین اتومبیل مورد نظر خود را با حداقل ترین قیمت های ممکن کرایه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهند. توجه داشته باشید که آیتم های بسیار متعددی در هزینه های مربوط به اجاره خودرو بدون راننده دخیل هستند که از مهمترین این آیتم ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع اتومبیلی که می خواهید اجاره کنید
 • مدت زمانی که می خواهید اتومبیلی را کرایه کنید
 • فصلی که به دنبال اجاره ماشین بدون راننده هستید

شرکت آراد سیر سعی بر آن دارد تا با عرضه تعرفه ها و قیمت های بسیار مناسب و ارزان برای اتومبیل های کرایه ای خود، توجه و رضایت مندی مشتریان و مراجعه کنندگان خود را به دست آورده و به یکی از معتبرترین و معروف ترین شرکت ها در زمینه رنت اتومبیل تبدیل شود.

اجاره خودرو بدون راننده بی شک نیازمند یک سری از مهمترین و اصلی ترین مدارک و شرایط می باشد که بندهای مربوط به مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین بدون راننده سالانه در حال تغییرات می باشد و شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق در خصوص مدارک و شرایط مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده با همکاران ما در تماس بوده و از این طریق دقیق ترین و بروزترین اطلاعات را به دست آورید. شرکت آراد سیر سعی دارد تا با آسان گرفتن شرایط اجاره ماشین بدون راننده، خدمات بسیار فوق العاده ای را برای شما عزیزان به ارمغان آورد.

افرادی که به دنبال اجاره خودرو بدون راننده هستند، همانطور که در قسمت های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، می توانند از شرکت شرکت آراد سیر اقدامات مورد نیاز را انجام داده و در کمترین زمان ممکن با حداقل ترین هزینه های لازم، اتومبیل مورد نظر خود را کرایه کنند. اجاره ماشین بدون راننده یکی از باشکوه ترین و اصلی ترین خدمات موجود در شرکت مذکور می باشد که شما می توانید با خیال راحت و با در نظر گرفتن علاقه مندی خود، اقدام به اجاره ماشین بدون راننده داشته باشید. برای به دست آوردن لذت رانندگی با کی از لوکس ترین و لاکچری ترین اتومبیل های موجود در بازار، چنین فرصت طلایی را از دست نداده و همین حالا روند مربوط به اجاره خودرو بدون راننده را با دقت کامل طی کرده و خود را برای گذراندن لحظات ناب آماده کنید. بسیاری از اتومبیل های موجود در شرکت آراد سیر دنده اتومات هستند و شما می توانید رانندگی بسیار آسوده خاطر و مدرن را برای خود به ارمغان آورید. همچنین شما می توانید اتومبیل اجاره شده ی مورد نظر خود را در هر نقطه ای از شهر که مایل هستید، از همکاران ما تحویل گرفته و به رانندگی مدنظر خود بپردازید.

اجاره خودرو بدون راننده در تهران

اجاره خودرو بدون راننده خارجی و ایرانی در آراد سیر ارائه میشود

این خودروها در مدل‌ها و برندهای متفاوتی مانند ماشین‌های شاسی‌بلند کروک کوپه و هاچ‌بک سدان اجاره داده می‌شوند. سانتافه جزو ماشین‌های خارجی است و  جزو ماشین‌های مورد علاقه و پر متقاضی و  مشتریان است. شما می‌توانید جهت اجاره خودروی سانتافه با شرکت اجاره خودرو آراد سیر تماس بگیرید. آراد سیر با قرار دادن امکانات خاص در زمینه اجاره خودرو امتیازات ویژه‌ای برای مشتریان قرار داده‌است شرکت آراد سیر هم‌اکنون در شهرهای متعددی از ایران خودروهای مورد درخواست مشتریان را فراهم کرده و توانسته رضایت مشتریان را کسب نماید. ماشین‌های ارائه دهنده‌ی آراد سیر مدل سال می‌باشند و کارکرد آن‌ها کمتر از هزار و پانصد کیلومتر است و تمام خودروهای بدون راننده پوشش بیمه کامل شده‌اند.

شرایط اجاره ماشین بدون راننده

 شما برای اجاره اجاره خودرو بدون راننده می‌بایست پس‌از تماس با شرکت و هماهنگی جهت خودروی انتخاب شده پس‌از تأیید مدارک روز هماهنگ‌شده با ارائه مدارک خودروبه مشاور شرکت خودرو را تحویل بگیرید. حداقل  تعداد روز اجاره برای  اجاره خودرو سه روز به بالا می‌باشد و حداقل آن سه روز است و در صورت اجاره کمتر از سه روز می‌بایست هزینه سه روز را پرداخت نمایید. قیمت اجاره خودرو بدون راننده بستگی به برند خودرو تعداد روزهای رزرو شده و کیلومتر طی‌شده دارد جهت محاسبه قیمت خودرو به لیست قیمت اجاره ماشین بدون راننده در سایت اجاره خودرو آراد سیر مراجعه کرده و لیست قیمت‌ها را مشاهده نمایید شما می‌توانید پس‌از انتخاب خودرو جهت اجاره ماشین منتخب  با مشاوران شرکت تماس گرفته و خودروی موردنظر را رزرو کنید.

تضمین کمترین قیمت با بالاترین کیفیت در شرکت اجاره خودرو آراد سیر :

شرکت آراد سیر ماشین‌های با تنوع برند و مدل سال با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت از لحاظ فنی را در اختیار شما قرار داده‌است اجاره خودرو بدون راننده از روزی صد و نود هزار تومان به بالا است و طبیعتاً هرچه تعداد روز رزرو بیشتر باشد اجاره خودرو ارزان‌تر حساب می‌شود.

پایین‌ترین هزینه پیش‌پرداخت اجاره خودرو بدون راننده:

 اجاره خودرو بدون راننده انتخابی عاقلانه و مقرون‌به‌صرفه برای خانواده‌ها ایست که تصمیم دارند گروهی سفر کنند شما می‌توانید با مراجعه به قسمت مدارک مورد نیاز جهت اجاره خودرو بدون راننده لیست مدارک مورد نیاز جهت ارائه و شرکت را مطالعه نمایید.

ارسال امداد خودرو در کوتاه‌ترین زمان ممکن در هر جایی از کشور :

چنانچه شما حتی در دورافتاده‌ترین شهرستان  با هر یک از ماشین‌های کرایه‌ای این مجموعه دچار مشکل شدید تنها با یک تماس با شرکت در کوتاه‌ترین زمان ممکن یا خودرویی برایتان جایگزین شده یا خودروی شما به‌سرعت تعمیر خواهد شد. بیمه خودروهای اجاره‌ای بدون راننده تمامی ماشین‌های آراد سیر دارای بیمه‌های بدنه شخص ثالث و سرنشینان خودرو می‌باشند. سقف میزان تعهد پرداخت برای مشتریان دو میلیون تومان است و در صورت بروز حادثه هزینه و خسارتی از مشتری دریافت نمی‌شود.

نحوه رزرو اجاره خودرو بدون راننده

شما می‌توانید پس‌از مطالعه و دیدن عکس‌های گالری در سایت اجاره خودرو آرادسیر از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ به‌طور آنلاین خودروی موردنظر خود را رزرو نمایید. اطلاعات مورد نیاز جهت رزرو خودرو، تعیین مبدا و مقصد خود، تعداد روزهای موردنظر و حدود ساعت‌های که قصد اجاره اجاره خودرو دارید ‌، می‌باشد حداقل بازه زمانی اجاره ماشین بدون راننده سه روز است. اجاره ماشین عروس، ون، اتوبوس ساعتی و روزانه هستند

اجاره خودرو بدون راننده بدون محدودیت مسافت

 از امکاناتی که شرکت آراد سیر برای مشتریان در نظر گرفته‌است اجاره خودرو بدون محدودیت محاسبه کیلومتر و مسافت است. شما می‌توانید با اجاره خودرو های ایرانی بدون راننده تا دویست و پنجاه کیلومتر در روز جابجایی داشته باشید. و در مورد اجاره خودروی خارجی محدودیتی وجود ندارد شما می‌توانید برای اجاره خودرو با مشاوران شرکت آرد سیر تماس گرفته و شرایط دقیق‌تر از ایشان بپرسید.

تحویل و عودت خودرو

مشتریان گرامی می‌توانند بنا به درخواست خود در مکان‌هایی مانند نمایندگی شرکت یا محل سکونت یا هتل خود خودرو را تحویل یا عودت نمایند شما می‌توانید در هر نقطه از شهر که تمایل دارید یا درب منزل یا محل کار، فرودگاه امام خودروی موردنظر خود را تحویل بگیرید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن شرکت آراد سیر  خودرو را در اختیار شما قرار خواهد داد.

اجاره خودرو بدون راننده ساعتی

چنانچه شما قصد اجاره خودرو بدون راننده را دارید بهتر این است که قبل‌از رزرو خودرو شرایط لازم جهت اجاره آن را بدانید. تا برای تحویل عودت تحویل مدارک مراحل به بهترین و سریع‌ترین راه ممکن صورت پذیرد همه ما ممکن است در برهه‌ای از زندگی خود نیاز به اجاره خودرو بدون راننده داشته‌باشیم اما با توجه به پیشرفت صنعت اجاره خودرو ممکن است همگان اطلاع کافی در این زمینه نداشته باشند و با مطالعه پیش رفت و از یک سایت می‌تواند شما را در این امر خیلی بهتر راهنمایی کند. اجاره خودرو بدون راننده و سفری لذت ببر انسان ذاتاً عاشق سفر است. دور شدن از مسائل کاری، استراحت، تجربه کردن اتفاقات جدید، دیدن اماکن و جاهای دیدنی و جاذبه‌های گردشگری همه دلیلی برای سفر کردن می‌باشد. یکی از راه‌های سفر کردن مسافرت با اتومبیل شخصی است. زیرا خانواده کنترل برنامه‌ریزی خود را به دست دارد و می‌تواند در صورت نیاز اقدام به توقف یا استراحت نماید. حال ممکن است شما تصمیم به سفر داشته باشید اما ماشین شخصی خودتان مناسب سفر نباشد یا دوست داشته باشید با یک ماشین مدل بالاتر و امکانات بیشتر سفر کنید یا حتی اتومبیل شما سواری است و دوست دارید با شاسی‌بلند صفر کنید تا فضای بیشتری برای خانواده داشته باشید در این هنگام اجاره خودرو بدون راننده پیشنهاد می‌شود. شما می‌بایست از شرکتی معتبر و باتجربه به خودروی موردنظر را اجاره نمایید.

اجاره خودرو بدون راننده جهت انجام کارهای روزانه

 یکی از مواردی که اجاره خودرو بدون راننده مناسب  است خرابی ماشین یا ایجاد سانحه برای خودروی خودمان است که  تعمیر ماشین ممکن است چند هفته زمان ببرد. چنانچه شما خودرو نداشته باشید انجام امور روزمره مشکل است همچنین تردد در شهر یا مترو و ترافیک‌ها تاکسی‌ها بوده و تردد در هوای برفی و بارانی و گرم بسیار طاقت ‌فرسا می‌باشد که در این موارد اجاره خودرو بدون راننده به شما پیشنهاد می‌شود اغلب مردم تصور می‌کنند اجاره خودرو فقط جهت مراسم عروسی  یا تشریفات یا ترانسفر مسافران خارجی استفاده می‌شود ولی در واقع این‌طور نیست. شما به‌راحتی می‌توانید با اجاره خودرو با قیمتی ارزان و به‌صرفه او درباره کارهای روزمره خود را با بالاترین و بهترین کیفیت انجام دهید.

اجاره خودرو بدون راننده و ارزیابی خودروهای گران‌قیمت

یکی دیگر از دلایل استفاده از اجاره خودرو بدون راننده ارزیابی اتومبیل مدل‌بالا می‌باشد. به‌طور مثال شما تصمیم دارید اتومبیل گران‌قیمتی را خریداری کنید و در ایران امکان تست این نوع اتومبیل قبل‌از خرید وجود ندارد و شما می‌بایست صرف اتکا بر  نظر دیگران و شنیده‌های خود اقدام به این کار نمایید. یکی از امکاناتی که شرکت اجاره خودرو آراد سیر در اختیار شما قرار می‌دهد امکان رانندگی با اتومبیل‌های این مجموعه است. شما می‌توانید به‌راحتی و با اجاره خودرو بدون راننده از میان انواع برند انواع اتومبیل‌های مدل‌بالای موجود در شرکت خودروی دلخواه را انتخاب کرده و بدون راننده اجاره کرده و طی یک یا چند روز به‌طور دقیق آن را ارزیابی نمایید. شما شما این امکان را دارید که فضای داخل کابین فضای صندوق عقب سرعت خودرو شتاب خودرو راحتی هنگام رانندگی آپشن‌های اتومبیل صدای موتور و هر آنچه برای خرید خودرو به دانستن آن نیاز دارید ارزیابی کرده ماشین را بررسی کنید و با خیال راحت خودروی موردنظر را خریداری نمایید اجاره خودرو بدون راننده در تهران امروز پیدا کردن ماشین خودروی اجاره‌ای در تهران کار ساده‌ای می‌باشد فقط کافی‌ست وارد سایت گوگل شده و کلمه اجاره خودرو بدون راننده را بزنید و مشاهده می‌کنید تعداد زیادی لینک از شرکت‌ها و مؤسسات اجاره خودرو یافته می‌شوند. اما نکته حائز اهمیت این می‌باشد که به کدام شرکت اعتماد کنیم و باکیفیت‌ترین بهترین و ارزان‌ترین و باصرفه‌ترین شرکت کدام است.

اجاره خودرو بدون راننده و تجربه دنیایی رانندگی

آیا شما با خودروی مدل‌بالا رانندگی  کرده‌اید؟ آیا تاکنون از رانندگی با یک اتومبیل مدرن لذت برده‌اید؟

آیا تابه‌حال هیجان رانندگی با خودروی پیشرفته را چشیده‌اید؟

شما می‌توانید با اجاره خودرو به راننده از شرکت آراد سیر لذت رانندگی با اتومبیل مدل‌بالا را بچشید و هیجان آن را کشف کنید

پیشنهادات شرکت اجاره خودرو لوکس برای اجاره خودرو بدون راننده

1.چنانچه شما قصد انجام کارهای روزمره را دارید بهتر است یک اتومبیل ایرانی یا چینی رده پایین با قیمت مناسب تر و ارزان‌تر انتخاب کنید.

2.چنانچه قصد سفر به همراه دوستان تان را دارید پیشنهاد می‌شود ماشین شاسی‌بلند و بزرگ و با ظرفیت بیشتر را اجاره کنید چون این ماشین‌ها تا هفت هشت نفر ظرفیت دارند و شما می‌توانید بدون دغدغه با همسفران و دوستان خود همراه بوده و به‌راحتی چمدان و لوازم و بار خود را در ماشین جای دهید .

3.اگر شما یک قرار کاری دارید پیشنهاد می‌شود یک اتومبیل لوکس مدل‌بالا بدون راننده اجاره کنید اتومبیل‌های مدل‌بالای موجود در مجموعه آراد سیر با کیفیت و بسیار تمیز و مرتب هستند و از بهترین‌های روز می‌باشند و این عوامل در تاثیرگذاری بر روی مخاطب شما در ملاقات کاری بسیار تاثیرگذار می‌باشد .

4.اگر در آستانه ازدواج می‌باشید به شما پیشنهاد می‌شود یک اتومبیل لوکس و مدل‌بالا انتخاب کنید تا در عکس‌ها و  فیلم عروسی و در تالار و شب ازدواج و میان میهمانان بسیار زیبا، جذاب و خاطره‌انگیز جلوه کند .

5.بااینکه سوار کردن کودک خردسال در ماشین و همراه بردن به جاده کمی مخاطر انگیز و دشوار می‌باشد اما اگر قصد دارید به همراه کودک تان سفر کنید شرکت آراد سیر به درخواست شما صندلی مخصوص کودک به مشتری تحویل می‌دهد و شما سفری ایمن را برای فرزند خردسال خود و خانواده خود رقم می‌زنید

6.اگر ساکن تهران نیستید و برای انجام کاری در تهران میهمان اقوام یا دوستان خود شده‌اید و می‌خواهید احساس غریبگی نکنید و برای راحتی بیشتر خود و میزبان خود قصد اجاره خودرو دارید اجاره خودرو بدون راننده گزینه مناسبی می‌باشد درضمن از نظر مسائلی مانند امنیتی و غیره بهتر است مردم شما را به‌عنوان یک همشهری ببینند تا مسافر

همین‌طور درصورتی‌که در قرارها و جلسات کاری خود مهمان خارجی دارید بهتر است از اجاره خودرو با راننده استفاده کنید آرادسیر با گردآوری مجموعه‌ای از ماشین‌های باکیفیت و مدل‌بالا و رانندگانی محترم، موجه و چندزبانه خیال شما را از این نظر آسوده کرده‌است. اگر شما نیاز قصد اجاره خودرو با راننده یا بدون راننده را دارید به سایت شرکت آراد سیر مراجعه کرده و با لیست قیمت‌های خودروهای اجاره‌ای و گالری عکس‌های آن خودروی مناسب جهت انجام کار خود را انتخاب نمایید آرادسیر یکی از قدیمی‌ترین و باتجربه‌ترین شرکت‌های اجاره خودرو 24 ساعته پاسخ‌گوی شما مشتریان عزیز است

نکاتی حائز اهمیت در مورد اجاره خودرو بدون راننده

برای اجاره خودرو بدون راننده بهتر است مواردی مطالعه و ذکر شود و نکته مبهمی بین طرفین وجود نداشته باشد تا رضایت هر دو طرف چه شرکت اجاره‌دهنده و اجاره گیرنده حاصل شود. اجاره گیرنده باید بداند در شرایطی مانند تصادف آسیب خرابی سرقت اتومبیل چه توافقی بین او و شرکت اجاره‌دهنده صورت‌گرفته است. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید سعی کنید هنگام اجاره خودرو از اطمینان حاصل نمایید بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه آن اعتبار کافی را داراست. تمامی خودروهای اجاره‌ای در آراد سیر دارای بیمه شخص ثالث و بدنه کامل می‌باشند.  همچنین نمای بیرونی و ظاهر ماشین از نکات مهمی است که باید به آن توجه کنید آراد سیر اتومبیل‌های خود را به‌طور منظم سرویس کرده و سلامت موتور داخلی و بیرونی ماشین‌های خود را تضمین می‌نماید. در بعضی از شرکت‌های اجاره خودرو اتومبیل‌ها مربوط به خود آن‌ها نمی‌باشد و این مورد باعث نارضایتی مشتریان خواهد شد بیشتر خودروهای موجود در آراد سیر متعلق به خود شرکت است. شما می‌توانید جهت اطلاع از شرایط ضمانت ارائه مدارک اجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو با راننده به صفحه لینک شرایط اجاره خودرو مراجعه نمایید همچنین در صفحه اینستاگرام از رویدادها مطلع باشید.

نحوه رزرو اتومبیل به چه صورت است

شما می‌توانید پس‌از واریز بیعانه به شماره‌حساب داده‌شده در کمتر از دو ساعت اتومبیل موردنظر را در مکان درخواستی خود تحویل بگیرید. ولی حتماً در تعطیلات حداقل 72 ساعت قبل خودروی موردنظر را رزرو نمایید.

مدارک لازم جهت اجاره خودرو بدون راننده

مدارک لازم برای هم‌وطنان ایرانی ارائه سند ملکی یا اجاره‌نامه جواز کسب به همراه چک یا سفته یا ودیعه نقدی می‌باشد

مدارک لازم جهت مشتریان خارج از کشور ارائه پاسپورت محل اقامت و دپوزیت می‌باشد.

لازم به ذکر است که آراد سیر تنها شرکت ایرانی است که بیمه طلایی خودرو دارد با داشتن بیمه طلایی در صورت ایجاد تصادف  شما هیچ هزینه و خسارتی را متقبل نمی‌شوید و ماشین جایگزین ومشابه  به شما ارائه می‌شود  شما می‌توانید در هر ساعت از 24 ساعت شبانه‌روز با شرکت تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید و از خدمات آن استفاده نمایید. کلیه خدمات شرکت آراد سیر مانند تحویل خودرو پشتیبانی خودرو رزرو و پاسخ‌گویی به سوالات 24 ساعته امکان‌پذیر است

مدارک لازم جهت اجاره خودرو بدون راننده در تهران

 متقاضیان می‌بایست دارای برخی شرایط لازم بوده و مدارکی را به شرکت ارائه دهند.

لیست مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده در تهران شهروندان ایرانی  به‌شرح زیر است :

کارت شناسایی معتبر

 گواهی نامه‌ی رانندگی

یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودروی درخواستی

 گواهی اشتغال به کار

چک کارمندی برای کارمند دولت

 جواز کسب برای صاحبین مشاغل آزاد

همچنین  مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده توریستان  خارجی بلیت بازگشت یا ویزا می‌باشد.

نکاتی مهم درباره سفته یا چک

اگر شما قصد اجاره خودرو با راننده را داشته باشید نیازی به دادن چک یا سفته تضمین به شرکت نیست.

ضمنا شرایط اجاره خودرو بدون راننده در تهران برای شرکت‌ها مؤسسات و ادارات دولتی و آزاد به‌همراه تخفیفات ویژه است

نکته مهم: چنانچه شما شرایط خاصی دارید و تهیه کردن مدارک موردنظر برای اجاره خودرو بدون راننده در برایتان امکان‌پذیر نیست با شرکت تماس گرفته و شرایط خود را اعلام نمایید تا در صورت امکان خودروی خود را با روش‌های دیگر اجاره نمایید. مثلاً اگر  مدرک معتبر از محل کار خود ندارید می‌توانید سند مالکیت خودروی دیگری به ارزش 50 میلیون تومان را ارائه  نمایید.

قیمت اجاره خودرو بدون راننده در تهران

 3 عامل  مهم وتاثیر گذار بر  قیمت اجاره خودرو بدون راننده  مدل خودرو، مدت اجاره خودرو و شرایط اجاره خودرو در تهران می‌باشد. تنها کافی است با توجه به نیاز خود و مبلغی که در نظر گرفته‌اید مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده را گردآوری کرده و پس‌از آن خودروی مناسب با شرایط خود را از سایت آراد سیر گزینش نمایید. تنها با یک تماس با شرکت اجاره خودرو آراد سیر و اعلام شرایط خودتان می‌توانید از هزینه اجاره خودرو اطلاع پیدا کنید ضمنا همکاران ما در این مجموعه به شما کمک می‌کنند تا هرچه بهتر بتوانید تصمیم خود را گرفته و از خودروی اجاره‌شده با کمترین بودجه و بالاترین کیفیت نهایت استفاده را ببرید

نحوه درخواست اجاره خودرو بدون راننده در تهران

لازم است قبل‌از اقدام به تهیه و گردآوری مدارک لازم جهت اجاره خودرو بدون راننده مدل خودروی موردنظر تاریخ درخواستی و تعداد روزهای اجاره خودرو را مشخص کنید. پس‌از آن اقدام به گردآوری مدارک نمایید شما می‌توانید حین انجام این مراحل با مشاوران ما در تیم پشتیبانی تماس بگیرید و از آن‌ها جهت هرچه بهتر انجام شدن این کار کمک بگیرید. شما می‌توانید محل درخواستی تحویل خودرو را با شرکت هماهنگ کرده و درمورد قیمت اجاره خودرو و دیگر شرایط با مشاوران ما رایگان مشورت نمایید. شرکت آراد سیر مجموعه‌ای از متنوع‌ترین برندهای موجود در بازار می‌باشد کافی است جهت اجاره خودرو بدون راننده هر چه زودتر هماهنگی‌های لازم را با این مجموعه انجام داده و بدون دغدغه و با خیالی آسوده ماشین دلخواه خود را دریافت نمایید

نکات ضروری قبل‌از اجاره خودرو بدون راننده در تهران:

اجاره خودرو بدون راننده به روش‌های زیر است:

 اجاره خودرو بدون راننده در بازه زمانی کوتاه‌مدت : اجاره خودرو بدون راننده برای مراسم‌ها و جابه‌جایی‌های بین‌شهری بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌باشد فقط کافی‌ست تعداد روز درخواستی موردنظر خود را به ما اعلام کنید. در این روش شما خودرو را برای مدت چند روز کرایه خواهید کرد. اجاره خودرو بدون راننده در بازه زمانی بلندمدت:  یکی دیگر از روش‌های اجاره خودرو راننده به‌صورت بلندمدت و سالیانه می‌باشد. بسیاری از سازمان‌ها شرکت‌ها و ارگان‌ها خودروی بدون راننده را به‌صورت سالیانه اجاره می‌کنند زیرا در این روش قیمت تمام‌شده اجاره خودرو بسیار کمتر از قیمت خرید خودرو است.  در نهایت شما می‌توانید در خصوص اجاره خودرو هر سوال پیشنهاد یا انتقادی دارید با دفتر آراد سیر تماس گرفته و از راهنمایی‌های لازم بهره‌مند شوید قوانین اجاره خودرو بدون راننده در تهران  اجاره خودرو بدون راننده در تهران یا هر نقطه از کشور تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اجاره خودرو می‌باشد . قوانین اجاره خودرو بدون راننده در تهران و دیگر نقاط کشور مطابق با اصول حمایت از مشتری و حقوق متقابل کرایه دهنده و کرایه کننده است. شرکت اجاره خودرو آرادسیر نهایت تلاش خود را کرده‌است تا با حمایت از مشتری بهترین خدمات، بالاترین کیفیت و با نازل‌ترین قیمت انواع خودروهای برند دنیا، با کیفیت بالا و فنی ،تنوع رنگ و مدل، در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

این پست چقدر مفید بود؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4 / 5. بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید! 8

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

با یک کلیک تماس بگیرید
×