اجاره خودرو بدون راننده و شرایط آن
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

اجاره خودرو بدون راننده و شرایط آن

اجاره خودرو بدون راننده و شرایط آن

اگر قصد مسافرت چند روزه را دارید یا مثلا تعطیلات نوروزی می خواهید به بیرون از شهر تهران و کرج به گردش بپردازید شرکت اجاره خودرو آراد سیر به کمک شما آمده تا درهنگام سفر برای رسیدن به مقصد خود برنامه ریزی داشته باشید و یک سفر دل انگیز و بدون نگرانی را تحربه نمایید. اجاره خودرو با راننده بهترین پیشنهادی است که آراد سیر به شما عزیزان می دهد زیرا با اجاره خودرو بدون راننده شما می توانید با اعتمادی که به شرکت آراد سیر می کنید و این را می دانید به شما خودرویی ایمن و سالم و مدل بالا رابرای مدت زمانی که مدنظرتان است اجاره داده تا سفری آرام و دلنشین داشته باشید.

آیا اجاره خودروبدون راننده در فرودگاه مهر آباد امکان پذیر است؟

باید گفت که شعبه هایی ازآراد سیربرای دسترسی راحت تر مشتریان اجاره ماشین در فرودگاه مهرآباد وحتی اجاره خودرو در فرودگاه امام آماده ی خدمت رسانی می باشند. که به سادگی می توان با یک تماس با شرکت آراد سیرهماهنگی های لازم را انجام دهیدکه با توجه به نیازتان و بدون هیچ اتلاف وقتی خودرو موردنظرتان را اجاره نمایید.

اجاره خودرو بدون راننده در کشور ایران چگونه انجام می شود؟

امروزه آنقدراجاره خودرودر ایران گسترش پیدا کرده است که شما می توانید با توجه به مبدا و مقصد خودتان از یک خودروی سواری، مناسب با قیمت ارزان آن را انتخاب کرده وتا زمانی که به خودرو نیاز دارید از آن بهره ی لازم راببرید.

اجاره خودرو از شرکت آراد سیر چه مزایایی دارد؟

در ایران نمایندگی های دائمی و نمایندگی سیار در نقاط مختلف شهر حضور دارند تاخدمات لازم برای خودروها را انجام دهند مثل  اجاره خودرو در فرودگاه رزرو خودروی بدون راننده ی از طریق سایت پایگاه وسیع خودروهای مخصوص اجاره ای اجاره ی خودروهای مدل 95 و 94 سالم وتایید شده از لحاظ معاینه فنی آراد سیر با قیمت مناسب خودرو بدون راننده اجاره می دهد امکانات  وشرایط رایگان مختص مشتریان  دائم اجاره خودرو راحت با سیستم پرداخت آنلاین درسایت آراد سیر پوشش دهی تمامی نقاط فرودگاه های کشور ایران  در مدت زمان اجاره خودرو بدون راننده کمترین مدت زمان اجاره خودرو در تهران یک روزکاری یعنی 24 ساعت می باشد که البته کمتر از یک روز هم کامل محاسببه می گردد.بیشترین مدت زمان اجاره در تهران و کرج وحتی شهرستانها به مدت یک سال تمام می باشد که می تواند به صورت ماهیانه و هفتگی تمدید شود. شرکت اجاره خودرو آراد سیردرنزدیکی فرودگاه هاویا محدوده‌های شلوغ شهر قرار دارند تا مسافرین بتوانند به راحتی خودرویی را که می خواهند اجاره نمایند.همچنین ارائه این خدمات شامل اجاره در شهرهاوشهرستانهای تهران ، کرج ، قزوین، اصفهان، شیراز، رشت، ساری، ارومیه، تبریز می باشد.

در طول زمان اجاره خودرو اگر شما باعث صدمه به خودرو شدید چه کاری باید کرد؟

گاهی اوقات پیش می آید که در اجاره ماشین بدون راننده و همینطوراجاره ماشین عروس بدون راننده حادثه ای اتفاق می افتد که ناخواسته ممکن است به خودرو آسیب بزند اما دروهله ی اول این مهم است که خودروی که اجاره می کنید دارای بیمه بدنه وثالث تمام باشند. این نکته را هم درنظر داشته باشید که همه چیز بستگی به سلیقه و نگهداری شما برای اجاره خودرو دارد، تا مجبور به پرداخت خسارت برای افت قیمت بیمه و.. نشوید چون این نوع خسارتها جبرانش برعهده ی مشتری است می توانید برای آگاهی بیشتر به قسمت مربوط به حمایت در شرایط و قوانین قرارداد را مشاهده نمایید.

هزینه های تعمیر بسته به مقدار آسیبی که به خودرو وارد گردیده متفاوت هستند:

برخی ازآسیب های بدنه، غیر واقعی  هستند و از لحاظ ایمنی برخودرو تاثیر آنچنانی نمی گذارد، مثل خش- خش برروی ضربه گیر خودرو- وخطوطی که بر روی شیشه جلو ماشین بر اثر ضربه به وجود آمده باشد، همه ی این توضیحات در متن قرارداد ذکر شده مثل اتهامات بر اساس توصیه لیست قیمت موجود در هر نمایندگی یا اگرآسیب قابل توجهی به خودرو وارد نشده باشد که نیاز به استفاده از وسایل امداد خودرو همچنین نیاز به بیحرکتی موقت خودرو نباشد،شرکت خودرویی جایگزین به مشتری می دهد. درغیراین صورت  اگرآسیب زیادی وارد شده باشد یک کارشناس ماهربه میدان آمده و با توجه به گزارش ایشان یا یک برآورد هزینه از طرف یک گاراژ سیار تعمیر خودرو اعلام ومشخص می شود. محاسبات از خسارات وارد شده بر خودرو وهزینه های تعمیر آن متفاوت است و بستگی به نوع خودرو-میزان خسارت به علاوه هزینه هایی که برای تعمیر صدمه و ساکن بودن خودرو می شود. در اشخاص درهر کشوری که زندگی می کنند می توانند به راحتی خودرو اجاره نمایند. وخاطره ی اجاره خودرو که سفری هیجان انگیز را با آن تجربه کردید با دوستان وخانواده در میان بگذارید. درضمن شما می توانید درشهرستان ها وفرودگاهها خودروی موردنظرشان را تحویل بگیرند و در شهر دیگری آن را برگردانند.

در آخرتمامی محاسبات ارزی وهمچنین تسویه حساب فاکتورها در دفتر تهران انجام می گیرد.شما لازم نیست در زمان تحویل و برگرداندن خودرو مبلغی مازاد بپردازید حتی دغدغه پرداخت مبلغ رزرو خودرو در کشور دیگررا نداشته باشید چون تمامی محاسبات قبل و بعد از رزرو در دفتر مرکزی شرکت اجاره خودرو آراد سیر انجام می شود.

امروزه در صنعت گردشگری جایگاه کسب و کارهای اجاره خودرو چگونه است:

امروزه و درجوامع پیشرفته مردم سفرهای خود را درجهان به وسیله ی خودرو انجام می دهند.تا جایی که درکشورهای آمریکایی سفر با خودرو جزء جدایی ناپذیر صنعت گردشگری است؛ واینگونه حجم بسیاری از سفرهای شهری و بین شهری و حتی سفرهای خانوادگی دراین کشوربا خودروهای سواری و ون- کامیون ومینی بوس – خودروهای تفریحی و آفرود یاحتی خودروهای کاروانی اجاره ای انجام می گیرد.از لحاظ اقتصادی به صرفه بودن، منعطف بودن وراحتی خودروها باعث شده که رانندگی با این خودروهای لوکس و مدل بالا یکی از محبوب ترین شکلهای حمل و نقل در کل دنیا تبدیل شود.در بازار ایران که روند خرید خودرو با قیمتهای نجومی همراه است، اما در اینکه حجم زیادی از جابجایی های بین شهری مسافران وتردد آنها در جاده ها توسط خودرو انجام می گردد شکی نیست. آمارها نشان از آن دارد که این موضوع طی دهه های اخیر اتفاق افتاده است.این که مردم بیشتر به استفاده از خودرو ووسایل حمل و نقل عمومی رو آورده اند از سالهای 1979 به بعدرخ داده است که این تغییرات تا به امروز ادامه داشته و خواهد داشت، با این وجود به دلیل گسترش وسیع مردم دراستفاده از خودرو،شرکتهای اجاره خودروهم کسب و کار خود را رونق داده اند وروزبه روز بر کیفیت خدمات خود اضافه می کنند تا موجب رضایت مشتریانشان شود. 

یکی دیگر از خدمات شرکت آراد سیر ترانسفر فرودگاه امام میباشد که شما میتوانید از این خدمات به نحو احسنت بهرهمند شوید

مقالات مرتبط

اجاره خودرو با راننده چگونه انجام می گیرد؟

اجاره خودرو چیست ودلیل اینکه مردم خودرو اجاره می کنند چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.