حداقل مدت زمان اجاره خودرو چقدر است؟

حداقل مدت اجاره خودرو

در سالهای اخیر کشورهای آمريکایی و اروپایی بیشتر باعث به وجود آمدن تعدادی از شرکت های اجاره خودرو شده اند که بعضي از این شرکتها داراي 600 تا خودرو بوده و براساس آن خدمات گوناگونی هم به مشتريان خود ارائه می دهند.کشورایران هم پابه پای این پیشرفت وهمگام با این صنعت نوین جلو رفته تا جایی که توانسته در این زمان کم خود را به کشورهای پیشرفته ی دنیا برساند واین صنعت را رونق فراوانی بدهد.

حداقل مدت زمان اجاره خودرو چقدر است؟

حداقل مدت زمانی که مشتری می تواند خودرو را اجاره کند سه روز می باشد. البته بعضی شرکتها اجاره ساعتی هم ممکن است داشته باشند اما قانون شرکت آراد سیر به همین منوال است.در واقع سه روز کاری یا همان دوره 24 ساعته که شایع هست.درمجموع بازگشت خودرو زمانیست که72 ساعت در آن تعریف شده باشد.یعنی کلا اگر شما کمتر از بیست و چهار ساعت خودرویی را لازم داشتید همان سه روز کامل حساب می شود.البته شرایط برای اجاره ماشین با راننده متفاوت است و شما میتوانید ماشین را ساعتی هم اجاره کنید.

حداکثر مدت زمان اجاره خودرو چقدر است؟

شرکت آراد سیرحداکثر مدت اجاره را دوازده ماه سال تعریف کرده اند یعنی رزرو خودرو برای حداکثر دوازده ماه امکان پذیر می باشد. شرکت اجاره خودرو بدون راننده آراد سیر آمادگی ارائه ی سرویس به فرودگاه و هر نقطه از شهر را که خواستار باشید دارد برای اینکه مشتریان عزیزبتوانند بهترین استفاده ازاجاره خودرو را ببرند. شرکت آراد سیر همچنین حاضر به ارائه ی خدمات اجاره خودرودر کشورهایی مانند مالزی- ترکیه ، دبی  به مشتریان عزیز می باشد. عزیزان می توانند فقط با یک تماس ازایران و هماهنگی با کارشناسان برای دبی و…خودرو را اجاره کنند.اجاره خودرو در دبی به راحتی امکان پذیر است چگونه؟ کافیست با داشتن گواهینامه ی بین المللی،عکسی از پاسپورت، عکسی از ویزا واصل گواهینامه ی ایرانی این اجاره صورت می گیرد.هرزمان که نیاز پیدا کردید  خودروی موردنظرتان را انتخاب نمایید و بعد ازورود به سایت با کلیک بر روی دکمه ی رزو خودرو را اجاره نمایید.

در صورت صدمه دیدن خودرو در طول اجاره چه کنیم؟

اگرمی خواهید اطلاعتی درمورد سیاست مدیریت صدمه خودرو بیشتر بدانید ، می توانید در سایت به قسمت شرایط و ضوابط قابل اجرا در شهر های تهران ، کرج ، قزوین، اصفهان، شیراز، رشت، ساری، ارومیه، تبریز مراجعه نمایید. اگر برا اثر تصادف در زمان اجاره خودرو شما باعث صدمه به خودروشوید چه کاری باید انجام دهید.ممکن است در زمان اجاره خودرو با اینکه اگرشما با دقت کامل هم رانندگی کنید حادثه ای برایتان اتفاق بیفتد چراکه از قدیم گفته اند حادثه خبر نمی کند.البته نوع  آسیب به خودرو باهم متفاوت است این مهم است که خودروای که از شرکت اجاره کرده اید دارای بیمه بدنه و شخص ثالث باشد. امروزه اجاره خودرو یک هدف کاملا روشن وقطعی به نظر می رسد که در این مواقع نشان می دهد شما با حادثه و نوع آسیبی که به خودرو وارد شده چگونه برخورد می کنید به همین دلیل لطف نمایید ضوابط و شرایط  سیاست صدمه به خودرو رامطالعه نمایید.

در ضمن همه چیز بستگی به نوع  سلیقه وحفاظت شما از خودروی اجاره ای دارد گاهی اوقات پیش آمده که برای اجاره خودرو افراد مجبور به پرداخت مبلغی ازخسارت افت قیمت بیمه شده اند پس خواهشا شرایط و قوانین شرکت آراد سیر را مطالعه فرمایید. نوع شناخت خسارت وارده به خودرو در بازگشت مشخص می گردد. در زمان قرارداد شما می توانید متن قسمت آسیب به خودروی اجاره ای را مطالعه نمایید ودرآخر امضا نمایید چرا که زمانی که شما خودرورا به شرکت تحویل می دهید، با بررسی خودرو و مقدار هزینه های تعمیرکه شاید به شخصه انجام داده باشیدمبلغ آن وبسته به نوع آسیب به خودرو پرداخت می گردد. در واقع آسیب های بدنه به خودرو، آسیب های ظاهری هستند که  روی ایمنی رانندگی شما  تاثیری آنچنانی ندارد، مثل خش- ضربه هایی که روی شیشه ی جلو خودرو وارد شود، خش بر روی ضربه گیر- جبران این خسارتها بر اساس لیست قیمت تعریف شده در شرکت و براساس نوع و مدل خودرو تعیین می گردد.اما بیشتر صدمه هایی که باعث توقف خودرو می شود واستفاده از خودرو را با مشکل روبرو می سازد، مانند آسیب به موتور خودرو که توسط کارشناسان امداد خودرو معین می شود وبا یک برآورد هزینه به شما اعلام خسارت می شود که در آنصورت خودرویی دیگرجایگزین شده تا شما به کارهایتان برسید.همچنین می توانیدتصویری ازنوع خسارت وارده یک برآورد هزینه از کارشناسان مربوطه ی شرکت آراد سیر انجام دهید تا با اعلام مبلغ خسارت به تعمیر خودرو بپردازند.

شما عزیزان می توانید به آسانی درهر نقطه از کشور که زندگی می کنید خودرواجاره نمایید تاخود وخانواده تان تجربه ی سفری هیجان انگیز را داشته باشید.حتی شرکت آراد سیردر فرودگاهها و شهرهای مهم دنیا هم خودرو را تحویل مشتری می دهد تا شما بتوانید درشهرویا کشور دیگری آن را استفاده نمایید. آراد سیر در بیشتر نقاط کشور شعبه دارد و حتی در فرودگاههای مهم از جمله فرودگاه دبی امارات، فرودگاه مونیخ آلمان  ،فرودگاه دوسلدورف آلمان ،فرودگاه استانبول ترکیه،فرودگاه پاریس وفرانسه، که از نقاط مشهوردنیا به حساب می آیند هم ایرانیان بیشترین درخواست اجاره خودرو را دارند. شرکت آراد سیر با تنوع  موجودی خودروهای خود در تمام کشورها از قیمت مناسب تا لوکس را در اختیار داردکه همه ی تجهیزات مورد استفاده برای سفر ازجمله باربند- نقشه، صندلی کودک ، و ….. به شما عزیزان ارائه می شود.واین را هم باید گفت که تمامی خودروها پوشش بیمه ای کامل دارند واز این بابت خیالتان کاملا راحت باشد. محدودیت کیلومتردر تمامی شرکتهای اجاره خودرو رعایت می شود.عزیزان با اجاره ماشین می توانند در هزینه های خود صرفه جویی نمایندو حتی اگر شما از وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی ، هواپیما ویا قطاراستفاده کنید هزینه های شما بیشتر خواهد شد نسبت به اجاره خودرو.کافیست یکبار امتحان کنید.شرکت اجاره خودرو آراد سیربرای رزرو کردن واجاره یک خودرو شرایطی سهل و آسان در نظر گرفته ومشتریان لازم نیست مدارک زیادی به شرکت بدهند. فقط کافیست با واحد رزرو خودروآرادسیر درتهران تماس بگیرید تا به راحتی خودروی دلخواهتان رزرو نمایید. شرکت آرادسیرارائه دهنده بهترین خدمات اجاره ای در تهران و شهرستانها است که به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان می باشند. تمامی محاسبات ارزی و تسویه حساب فاکتورها در شعبه ی تهران انجام می شود.در زمان تحویل و برگرداندن خودرو هیچ نیازی به پرداخت مبلغ نمی باشد حتی اگر در کشور دیگری خودرو نیاز داشتید نگران نباشید تمامی محاسبات اول و بعد ازرزرو در شعبه ی مرکزی آراد سیر صورت می گیرد. مثلا اگر شما درخواست خودرویی رابرای 7روز داشتید. قیمت همان 7روز اجاره محاسبه می گردد.

مطالب مرتبط

اجاره لندکروز نیوفیس

اجاره لکسوس RX350

اجاره BMW X3

اجاره لندکروز

اجاره سانتافه

این پست چقدر مفید بود؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید! 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *