اجاره لندکروز

اجاره لندکروز

اجاره ۳ تا ۶ روز 8.000.000 تومان
اجاره ۷ تا ۱۳ روز 7.900.000 تومان
اجاره ۱۴ تا ۲۱ روز 7.800.000 تومان
اجاره ماهانه خودرو 220.000.000 تومان
car-sit2
7
car-door2
4
suitcase1
5
gearbox2
A

اجاره لندکروز

در این مقاله درباره ی اجاره لندکروز با یکدیگر گفتگو خواهیم کرد. برای اجاره لندکروز در تهران با راننده و بدون راننده که یکی از پر طرفدارترین خودروهای داخل کشور هست میتوانید از پایین همین صفحه اقدام به رزرو لندکروز بکنید

طراحی خودرو تویوتا لندکروز

نوبتی هم باشد نوبت خودروی تویوتا لندکروز از سری خودروهای دو دیفرانسیل مجهز به چهار چرخ متحرک می باشد لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

یکی از محبوبترین خودروهای شاسی بلند و لوکس در بین ایرانیان و همچنین در کل دنیا تویوتا لندکروزمی باشد.این خودرو از زمان تولید یعنی سال 1941 تا به حال تغییرات چشمگیری داشته چه از لحاظ ظاهری چه از لحاظ بدنی و قدرت موتور که قابلیت بالایی دارد.

تویوتا لندکروز در دو مدل GXRوVXR طراحی گردیده است.که برای اجاره لندکروز روزانه هردومدل موجود می باشد.این خودرو مجهز به موتور4000 سی سی وگیربکس پنج دنده اتوماتیک است.

این توان شتاب را دارامی باشد در هر ساعت 200 کیلومتر سرعت داشته باشد. وشتاب صفرتاصد آن2.9ثانیه طول می کشد.

میزان مصرف سوخت تویوتا لندکروز نسبت به عظیم الجثه بودنش 13/1 لیتر در هر صد کیلومتراست وبه عنوان یک آفرود واقعی در بازارهای خاورمیانه می توان آن رابرشمرد.

درباره ی نمای داخلی این خودرو ی شایسته اگربخواهیم کوتاه اشاره کنیم درعین سادگی داشبورد برزگ و حجیمی دارد به خصوص کنسول میانی بزرگ احساس خوبی به کسانی که سوار این خودرو می شوند را می دهد.

با اینکه از زمان ساخت این خودرو سالها می گذرد اما تغییرات چشمگیری نسبت به نسل های قبل خود نداشته اما در مجموع می توان  با یکبار سوار شدن و رانندگی کردن با تویوتا لندکروز حس غرور و رضایتمندی از سواری با آن راتجربه نمایید.

رزرو آنلاین اجاره لندکروز چگونه است؟

شما میتوانید در پایین همین صفحه برای اجاره لندکروز خودروی خود را رزرو کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

قیمت اجاره لندکروز بدون راننده

قیمت اجاره لندکروز بر اساس تعداد روزهای شما متفاوت است اگر تعداد روزهای اجاره لندکروز هر چقدر بیشتر باشد قیمت اجاره هم ارزان تر میشود و اگار شما ماهانه یا سالانه ماشین را اجاره کنید مبلغ قابل توجهی به شما تخفیف داده خواهد شد.

شرکت اجاره خودرو آراد سیر در نظر دارد شما عزیزان را برای تجربه ی بی نظیر و تکرار نشدنی با خودروهای لوکس از جمله تویوتا لندکروز راهنمایی و تا جای ممکن خدمات ارائه دهند.

ازجمله مشکلی که در بین ایرانیان برای خرید این خودرو وجود دارد قیمت های بالای آن در بازار وخرید و فروش این خودروی پرقدرت و جادویی میباشد که شرکت آراد سیر این کار را سهل و آسان کرده تا جوانانی که در آرزوی استفاده از این خودروی شاسی بلند هستند به راحتی و با یک تماس باشرکت و عوامل بتوانند بهره مند شوند.

اجاره خودرو بدون راننده لندکروز چگونه است؟

اجاره خودرو لندکروز خودرویی شاسی بلند که  هم در تهران و  هم شهرستان با قیمت متعادل ومعمولی که اجاره ی آن ماهیانه، هفتگی و روزانه صورت می پذیرد. اجاره لندکروز دارای پوشش بیمه بدنه ای تمام، بیمه سرقت خودرو، بیمه ای که برای خسارت در اثر تصادف عدم مقصربودن وهمچنین بیمه سرنشین خودرو است که همه رایگان در اختیار درخواست کنندگان قرار خواهد گرفت.

می توان گفت اجاره لندکروز بدون راننده از نوع خودروهای لوکس و تشریفاتی به حساب می آیدوشما حداقل زمانی که برای اجاره توویتا لندکروز بدون راننده باید در نظر بگیرید3 روز می باشد.یعنی کمتر از 3 روز این خودرو بدون راننده تحویل داده نمی شود موجودی خودروهای لندکروز شرکت در دوطیف رنگی سفید و مشکی می باشد که همگی مدل های جدید می باشند. خودرو تویوتا لندکروز را هنگامی که مشتریان تحویل می گیرند بسیار تمیز وکارواش رفته است که در بهترین شرایط فنی در اختیارشان  قرار خواهد گرفت. پس از بابت پاکیزگی خودرو خیالتان کاملا راحت باشد.

قیمت هایی که در سایت برای اجاره تویوتا لندکروز بدون راننده اعلام شده است همگی کمتر از 3 روز نمی باشد. همچنین برای درخواست اجاره لندکروز بیش تر از یک هفته شرکت تخفیف فوق العاده ای را برای مشتریان در نظرمی گیرد که یکی از ویژگی شرکت آراد سیرهمین تخفیفات استثنایی است. در واقع جلب رضایت شما حرف اول را میزند در شرکت اجاره خودرو آراد سیر.

شرایط و مدارکی که برای اجاره خودرو با راننده ضروری است

برای اینکه اجاره خودرو تویوتا لندکروز با راننده راننده یا بدون راننده را آسان  ودر شرایطی راحت انجام دهید موضوعاتی که باید قبل از اجاره خودرو بدانید را مطالعه بفرمایید تا بدون استرس و با خیال راحت به اجاره ماشین بپردازید.

اولین شرط برای اجاره ماشین پرداخت یک فقره چک یا سفته به مبلغ ماشین جهت ضمانت، که هنگام برگشت ماشین به مشتریان گرامی برگردانده می شود.

دومین قدم پرداخت مبلغی به عنوان ضمانت نقدی (دپوزیت) است که براساس نوع خودرو های انتخابی مشتریان فرق می کند.این مبلغ ضمانت نقدی (دپوزیت) هنگام برگشت خودرو به مشتری برگردانده می شود.

مدرکی که نشان دهنده اشتغال به کار مشتریان باشد برای احراز مکان شغل شخصی که اجاره خودروانجام می دهد. مدرک شغلي که شامل یکی از این موارد است: فيش حقوقي یا جواز كسب- اگر مغازه دار هستید اجاره نامه کافیست – معرفی نامه ازطرف شرکت دفترچه تامین اجتماعی يا هر مدرکی كه نشان دهنده ي شغل شریف شما باشد و حتما لزوما نباید کارمند اداره ای باشید، فقط شغل افراد ضروری است

اگر افراد چک صیاد داشته باشند دیگر نیازی به دادن هزینه ضمانت نقدی (دپوزیت) نیست.

شرط دیگر اجاره خودرو داشتن حداقل سن 20 سال می باشد

داشتن گواهینامه معتبررانندگی که حداقل اعتبار زمانی 6 ماه را داشته باشند

کارت ملی اجاره کننده حال یا اصل یا کپی آن

اجاره تویوتا لندکروز بدون راننده همچنین دارای محدوديت كيلومتر روزانه می باشد یعنی هر خودروتا 200 كيلومتر می تواند تردد داشته باشدكه در مجموع و پس ازاتمام قراردادخودرو  هزینه آن محاسبه مي شود

شرایطی که برای اجاره لندکروز دربالا ذکر شد خودرو بدون راننده بوده اگر با راننده درخواست کنید می توانید به سایت آراد سیر مراجعه نمایید.

شرکت اجاره ماشین آراد سیر دارای نمایندگی فعال در سراسر ایران می باشد که در صورت درخواست شما عزیزان خودرو را در شهری که مایل باشید تحویل بگیرید در اسرع وقت خدمتتان حاضر می گردد.

بیمه اجاره خودرو تویوتا لندکروز به چه صورت است؟

اجاره خودروی تویوتا لندکروز دارای پوشش تمامی بیمه بدنه است. یعنی اگر شما با خودرو تصادف کردید برای جبران خسارت نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

شرایط پوششی بیمه وحد مجاز کیلومتر روزانه اجاره لندکروز بدون راننده

اجاره لندکروز دارای بیمه ی رایگان می باشدکه شامل موارد زیر است:

بیمه سرنشین خودرو

بیمه سرقت خودرو

بیمه خسارت ناشی از تصادف کسی که تقصیر کار نیست

امداد جاده ای رایگان در کمتر از 45 دقیقه

محدودیت کیلومتر روزانه 200 کیلومتر  

 لازم به ذکر است  که در صورت در خواست شما برای استفاده از طرح های بیمه ای معمولی و بیمه طلایی آراد سیرمی توانید با پرداخت هزینه ای جداگانه از این نوع پوشش بیمه ای استفاده کنید.

تحویل و برگرداندن خودرو لندکروز چگونه است؟

تحویل و عودت لندکروز درهر مکانی که مشتری در تهران یاشهرستان ها  مایل باشد امکان دارد. مبلغ تحویل و برگشت خودرو در مکانی که مشتری در آن جا زندگی می کند برعهده ی وی می باشد. اجاره ماشین تویوتا لندکروزدرتهران جزء پرطرفدارترین خودروهای شاسی بلند در امررنت ماشین به حساب می آید. لندکروزهای موجود درشرکت آراد سیر درصدر بالاترین از لحاظ کیفی قرار دارند و همگی مدل های جدید سال هستند.

 شرکت آراد سیر دارای سامانه ی الکترونیک رزرو آنلاین هست که می توانید خودرو را برای هر موقع که خواستید اجاره ماشین نمایید. سیستم رزروآنلاین اجاره لندکروز بدون راننده تماما رایگان است و شما نیازی نیست دیگر مبلغی بپردازید. درخواست کنندگان اجاره لندکروز برای اینکه راحت بتوانند این خودرو را در اختیار بگیرند باید از چند روز قبل برای رزرو خودرو اقدام نمایند.

لندکروزر بسیار مجهز به تمام هرآنچه که انسان برای یک سفر بی دغدغه و با آرامش را نیاز دارد در اختیارشان قرار می دهد. این خودرو با دارا بودن سه ردیف صندلی ظرفیت جابه جایی 8 مسافر را تمام و کمال در اخیتارتان قرار می دهد.

شاید بخواهید اجاره پرادو را هم امتجان کنید با راننده و بدون رانند فقط با با اراد سیر

نکات قانونی که در نمونه قراردادها برای اجاره لندکروز در تهران باید رعایت شود

برای اجاره خودروهای آفرود مثل اجاره لندکروز در تهران و سایر شهرستانها باید قرارداد مشخص و مبرهن را قبل از تحویل گرفتن خودرواز شرکت مربوطه، مطالعه و بعدامضا نمایید. البته شرایط ذکر شده در تمام قراردادها از جمله اجاره لندکروز می‌تواند با توافق دوطرف تغییر کند ، ولی به طور کلی درخواست کننده باید مدارک زیر راحتما به همراه خود بیاورد:

یک فقره چک یا سفته به قیمت خودرو

کارت شناسایی معتبر

سند ملکی به نام متقاضی خودرو

برای مبلغ ودیعه 7 تا 10 درصد ارزش خودرو دریافت می شود (معمولا برای خودروهای ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو اعمال می‌شود)

توقف خودروی شخصی درخواست کننده در پارکینگ عمومی و دادن سند آن

نکته: اجاره لندکروز بدون راننده و با راننده شرایط و قیمت های یکسانی ندارند. پس لازم به تذکر است درخصوص اجاره لندکروز در تهران یا شهرستان همچنین کرایه لندکروز بدون راننده با شماره تلفن‌های درج شده در وب سایت تماس بگیرید. در صورت عدم پاسخگویی مشاورین شرکت آراد سیردیگر پرسنل در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی های لازم را به عمل می آورند.

خدماتی دیگر از اراد سیر مانند اجاره سانتافه ، اجاره ماشین لندکروز در تهران و… هم میتوانید بهره مند شوید.

خودروهای مشابه

2
پورشه ماکان
هزینه با راننده ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه بدون راننده ۱۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه خروجی ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان
WhatsApp Image 2021-12-17 at 7.14.26 AM
BMW X4
هزینه با راننده 6.500.000 تومان
هزینه بدون راننده 8.500.000تومان
هزینه خروجی 1.000.000 تومان
سانتافه1
سانتافه
هزینه با راننده 3.000.000 تومان
هزینه بدون راننده 3.200.000تومان
هزینه خروجی 500.000 تومان
لند
لندکروز 2020
هزینه با راننده 6.500.000 تومان
هزینه بدون راننده 8.500.000تومان
هزینه خروجی 1.000.000 تومان
BMW630
BMW 630I
هزینه با راننده 3.500.000 تومان
هزینه بدون راننده 4.000.000تومان
هزینه خروجی 500.000 تومان
5288888
BMW 528I
هزینه با راننده 4.500.000 تومان
هزینه بدون راننده 5.000.000 تومان
هزینه خروجی 700.000تومان
GTLINE
اپتیما جی تی لاین
هزینه با راننده : 1.500.000 تومان
هزینه بدون راننده 1.800.000تومان
هزینه خروجی 250.000 تومان
New Bitmap Image
پورشه باکستر
هزینه با راننده : با راننده امکان پذیر نمیباشد
هزینه بدون راننده 5.500.000 تومان
هزینه خروجی 1.000.000 تومان
اجاره بنز c200
Benz C200 2014
هزینه با راننده 3.500.000 تومان
هزینه بدون راننده 4.000.000 تومان
هزینه خروجی 500.000 تومان
اجاره ون تویوتا هایس
ون تویوتا هایس
۱۰ ساعت در اختیار : 6.۰۰۰.۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام 4.۰۰۰.۰۰۰ تومان
اجاره هیوندای توسان
هیوندای توسان
۱۰ ساعت در اختیار : 4.500.000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام 3.500.000 تومان
کیلومتر خارج از شهر 25.000 تومان
زمان استفاده از خودرو با راننده حداقل 10 ساعت میباشد
اجاره سوناتا nf
سوناتا ان اف
۱۰ ساعت در اختیار : 4.000.000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام 3.000.000 تومان
کیلومتر خارج از شهر 20.000 تومان
زمان استفاده از خودرو با راننده حداقل 10 ساعت میباشد
اجاره سوناتا nf
سوناتا Nf
اجاره 3 تا 6 روز 4.000.000 تومان
اجاره 7 تا 13 روز 3.900.000 تومان
هزینه اجاره ۱۴ تا ۲۱ روز 3.800.000 تومان
اجاره ماهانه خودرو 55.000.000 تومان
اجاره لندکروز نیوفیس
لندکروز نیو فیس
اجاره 3 تا 6 روز 8.000.000 تومان
اجاره 7 تا 13 روز 7.900.000 تومان
اجاره 14 تا 21 روز 7.800.000 تومان
اجاره ماهانه خودرو 220.000.000 تومان

فرم رزرو خودرو

لطفا جهت رزرو خودرو فرم زیر را پر نمایید تا از طرف آراد سیر جهت تایید و هماهنگی تحویل خودرو با شما تماس بگیریم.

شماره تماس 09123499861