اجاره لندکروز
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

اجاره لندکروز

اجاره 3 تا 6 روز 3.500.000 تومان
اجاره 7 تا 13 روز 3.400.000 تومان
اجاره 14 تا 21 روز 3.300.000 تومان
اجاره ماهانه خودرو 80.000.000 تومان
اجاره خودرو با راننده ساعتی 450.000 تومان
car-sit2
7
car-door2
4
suitcase1
5
gearbox2
A

اجاره لندکروز

برای اجاره لندکروز که یکی از پر طرفدارترین خودروهای داخل کشور هست میتوانید از پایین همین صفحه اقدام به رزرو لندکروز بکنید

طراحی خودرو تویوتا لندکروز

نوبتی هم باشد نوبت خودروی تویوتا لندکروز از سری خودروهای دو دیفرانسیل مجهز به چهار چرخ متحرک می باشد لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

یکی از محبوبترین خودروهای شاسی بلند و لوکس در بین ایرانیان و همچنین در کل دنیا تویوتا لندکروزمی باشد.این خودرو از زمان تولید یعنی سال 1941 تا به حال تغییرات چشمگیری داشته چه از لحاظ ظاهری چه از لحاظ بدنی و قدرت موتور که قابلیت بالایی دارد.

تویوتا لندکروز در دو مدل GXRوVXR طراحی گردیده است.که برای اجاره لندکروز هردومدل موجود می باشد.این خودرو مجهز به موتور4000 سی سی وگیربکس پنج دنده اتوماتیک است.

این توان شتاب را دارامی باشد در هر ساعت 200 کیلومتر سرعت داشته باشد. وشتاب صفرتاصد آن2.9ثانیه طول می کشد.

میزان مصرف سوخت تویوتا لندکروز نسبت به عظیم الجثه بودنش 13/1 لیتر در هر صد کیلومتراست وبه عنوان یک آفرود واقعی در بازارهای خاورمیانه می توان آن رابرشمرد.

درباره ی نمای داخلی این خودرو ی شایسته اگربخواهیم کوتاه اشاره کنیم درعین سادگی داشبورد برزگ و حجیمی دارد به خصوص کنسول میانی بزرگ احساس خوبی به کسانی که سوار این خودرو می شوند را می دهد.

با اینکه از زمان ساخت این خودرو سالها می گذرد اما تغییرات چشمگیری نسبت به نسل های قبل خود نداشته اما در مجموع می توان  با یکبار سوار شدن و رانندگی کردن با تویوتا لندکروز حس غرور و رضایتمندی از سواری با آن راتجربه نمایید.

رزرو آنلاین اجاره لندکروز چگونه است؟

شما میتوانید در پایین همین صفحه برای اجاره لندکروز خودروی خود را رزرو کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

قیمت اجاره لندکروز بدون راننده

قیمت اجاره لندکروز بر اساس تعداد روزهای شما متفاوت است اگر تعداد روزهای اجاره لندکروز هر چقدر بیشتر باشد قیمت اجاره هم ارزان تر میشود و اگار شما ماهانه یا سالانه ماشین را اجاره کنید مبلغ قابل توجهی به شما تخفیف داده خواهد شد.

شرکت اجاره خودرو آراد سیر در نظر دارد شما عزیزان را برای تجربه ی بی نظیر و تکرار نشدنی با خودروهای لوکس از جمله تویوتا لندکروز راهنمایی و تا جای ممکن خدمات ارائه دهند.

ازجمله مشکلی که در بین ایرانیان برای خرید این خودرو وجود دارد قیمت های بالای آن در بازار وخرید و فروش این خودروی پرقدرت و جادویی میباشد که شرکت آراد سیر این کار را سهل و آسان کرده تا جوانانی که در آرزوی استفاده از این خودروی شاسی بلند هستند به راحتی و با یک تماس باشرکت و عوامل بتوانند بهره مند شوند.

اجاره خودرو بدون راننده لندکروز چگونه است؟

اجاره خودرو لندکروزخودرویی شاسی بلند که  هم در تهران و  هم شهرستان با قیمت متعادل ومعمولی که اجاره ی آن ماهیانه، هفتگی و روزانه صورت می پذیرد. اجاره لندکروز دارای پوشش بیمه بدنه ای تمام، بیمه سرقت خودرو، بیمه ای که برای خسارت در اثر تصادف عدم مقصربودن وهمچنین بیمه سرنشین خودرو است که همه رایگان در اختیار درخواست کنندگان قرار خواهد گرفت.

اجاره خودرو لندکروز بدون راننده چگونه است؟

می توان گفت اجاره لندکروز بدون راننده از نوع خودروهای لوکس و تشریفاتی به حساب می آیدوشما حداقل زمانی که برای اجاره توویتا لندکروز بدون راننده باید در نظر بگیرید3 روز می باشد.یعنی کمتر از 3 روز این خودرو بدون راننده تحویل داده نمی شود موجودی خودروهای لندکروز شرکت در دوطیف رنگی سفید و مشکی می باشد که همگی مدل های جدید می باشند. خودرو تویوتا لندکروز را هنگامی که مشتریان تحویل می گیرند بسیار تمیز وکارواش رفته است که در بهترین شرایط فنی در اختیارشان  قرار خواهد گرفت. پس از بابت پاکیزگی خودرو خیالتان کاملا راحت باشد.

قیمت هایی که در سایت برای اجاره تویوتا لندکروز بدون راننده اعلام شده است همگی کمتر از 3 روز نمی باشد. همچنین برای درخواست اجاره لندکروز بیش تر از یک هفته شرکت تخفیف فوق العاده ای را برای مشتریان در نظرمی گیرد که یکی از ویژگی شرکت آراد سیرهمین تخفیفات استثنایی است. در واقع جلب رضایت شما حرف اول را میزند در شرکت اجاره خودرو آراد سیر.

شرایط و مدارکی که برای اجاره خودرو لندکروزضروری است

برای اینکه اجاره خودرو تویوتا لندکروز بدون راننده را آسان  ودر شرایطی راحت انجام دهید موضوعاتی که باید قبل از اجاره خودرو بدانید را مطالعه بفرمایید تا بدون استرس و با خیال راحت به اجاره ماشین بپردازید.

اولین شرط برای اجاره ماشین پرداخت یک فقره چک یا سفته به مبلغ ماشین جهت ضمانت، که هنگام برگشت ماشین به مشتریان گرامی برگردانده می شود.

دومین قدم پرداخت مبلغی به عنوان ضمانت نقدی (دپوزیت) است که براساس نوع خودرو های انتخابی مشتریان فرق می کند.این مبلغ ضمانت نقدی (دپوزیت) هنگام برگشت خودرو به مشتری برگردانده می شود.

مدرکی که نشان دهنده اشتغال به کار مشتریان باشد برای احراز مکان شغل شخصی که اجاره خودروانجام می دهد. مدرک شغلي که شامل یکی از این موارد است: فيش حقوقي یا جواز كسب- اگر مغازه دار هستید اجاره نامه کافیست – معرفی نامه ازطرف شرکت دفترچه تامین اجتماعی يا هر مدرکی كه نشان دهنده ي شغل شریف شما باشد و حتما لزوما نباید کارمند اداره ای باشید، فقط شغل افراد ضروری است

اگر افراد چک صیاد داشته باشند دیگر نیازی به دادن هزینه ضمانت نقدی (دپوزیت) نیست.

شرط دیگر اجاره خودرو داشتن حداقل سن 20 سال می باشد

داشتن گواهینامه معتبررانندگی که حداقل اعتبار زمانی 6 ماه را داشته باشند

کارت ملی اجاره کننده حال یا اصل یا کپی آن

اجاره تویوتا لندکروز بدون راننده همچنین دارای محدوديت كيلومتر روزانه می باشد یعنی هر خودروتا 200 كيلومتر می تواند تردد داشته باشدكه در مجموع و پس ازاتمام قراردادخودرو  هزینه آن محاسبه مي شود

شرایطی که برای اجاره لندکروز دربالا ذکر شد خودرو بدون راننده  بوده اگر اجاره خودرو با راننده درخواست کنید می توانید به سایت آراد سیر مراجعه نمایید.

شرکت اجاره ماشین آراد سیر دارای نمایندگی فعال در سراسر ایران می باشد که در صورت درخواست شما عزیزان خودرو را در شهری که مایل باشید تحویل بگیرید در اسرع وقت خدمتتان حاضر می گردد.

بیمه اجاره خودرو تویوتا لندکروز به چه صورت است؟

اجاره خودروی تویوتا لندکروز دارای پوشش تمامی بیمه بدنه است. یعنی اگر شما با خودرو تصادف کردید برای جبران خسارت نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

شرایط پوششی بیمه وحد مجاز کیلومتر روزانه اجاره لندکروز بدون راننده

اجاره لندکروز دارای بیمه ی رایگان می باشدکه شامل موارد زیر است:

بیمه سرنشین خودرو

بیمه سرقت خودرو

بیمه خسارت ناشی از تصادف کسی که تقصیر کار نیست

امداد جاده ای رایگان در کمتر از 45 دقیقه

محدودیت کیلومتر روزانه 200 کیلومتر  

 لازم به ذکر است  که در صورت در خواست شما برای استفاده از طرح های بیمه ای معمولی و بیمه طلایی آراد سیرمی توانید با پرداخت هزینه ای جداگانه از این نوع پوشش بیمه ای استفاده کنید.

تحویل و برگرداندن خودرو لندکروز چگونه است؟

تحویل و عودت لندکروز درهر مکانی که مشتری در تهران یاشهرستان ها  مایل باشد امکان دارد. مبلغ تحویل و برگشت خودرو در مکانی که مشتری در آن جا زندگی می کند برعهده ی وی می باشد. اجاره ماشین تویوتا لندکروزدرتهران جزء پرطرفدارترین خودروهای شاسی بلند در امررنت ماشین به حساب می آید. لندکروزهای موجود درشرکت آراد سیر درصدر بالاترین از لحاظ کیفی قرار دارند و همگی مدل های جدید سال هستند.

 شرکت آراد سیر دارای سامانه ی الکترونیک رزرو آنلاین هست که می توانید خودرو را برای هر موقع که خواستید اجاره ماشین نمایید. سیستم رزروآنلاین اجاره لندکروز بدون راننده تماما رایگان است و شما نیازی نیست دیگر مبلغی بپردازید. درخواست کنندگان اجاره لندکروز برای اینکه راحت بتوانند این خودرو را در اختیار بگیرند باید از چند روز قبل برای رزرو خودرو اقدام نمایند.

لندکروزر بسیار مجهز به تمام هرآنچه که انسان برای یک سفر بی دغدغه و با آرامش را نیاز دارد در اختیارشان قرار می دهد. این خودرو با دارا بودن سه ردیف صندلی ظرفیت جابه جایی 8 مسافر را تمام و کمال در اخیتارتان قرار می دهد.

نکات قانونی که در نمونه قراردادها برای اجاره لندکروز در تهران باید رعایت شود:

برای اجاره خودروهای آفرود مثل اجاره لندکروز در تهران و سایر شهرستانها باید قرارداد مشخص و مبرهن را قبل از تحویل گرفتن خودرواز شرکت مربوطه، مطالعه و بعدامضا نمایید. البته شرایط ذکر شده در تمام قراردادها از جمله اجاره لندکروز می‌تواند با توافق دوطرف تغییر کند ، ولی به طور کلی درخواست کننده باید مدارک زیر راحتما به همراه خود بیاورد:

یک فقره چک یا سفته به قیمت خودرو

کارت شناسایی معتبر

سند ملکی به نام متقاضی خودرو

برای مبلغ ودیعه 7 تا 10 درصد ارزش خودرو دریافت می شود (معمولا برای خودروهای ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو اعمال می‌شود)

توقف خودروی شخصی درخواست کننده در پارکینگ عمومی و دادن سند آن

نکته: اجاره لندکروز بدون راننده و با راننده شرایط و قیمت های یکسانی ندارند. پس لازم به تذکر است درخصوص اجاره لندکروز در تهران یا شهرستان همچنین کرایه لندکروز بدون راننده با شماره تلفن‌های درج شده در وب سایت تماس بگیرید. در صورت عدم پاسخگویی مشاورین شرکت آراد سیردیگر پرسنل در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی های لازم را به عمل می آورند.

خودروهای مشابه

اجاره ون تویوتا هایس
ون تویوتا هایس
اجاره خودرو با راننده ساعتی 85.000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام 500.000 تومان
کیلومتر خارج از شهر 4.000 تومان
زمان استفاده از خودرو با راننده حداقل 10 ساعت میباشد
اجاره هیوندای توسان
هیوندای توسان
اجاره خودرو با راننده ساعتی 120.000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام 600.000 تومان
کیلومتر خارج از شهر 7.500 تومان
زمان استفاده از خودرو با راننده حداقل 10 ساعت میباشد
اجاره سوناتا nf
سوناتا ان اف
اجاره خودرو با راننده ساعتی 60.000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام 300.000 تومان
کیلومتر خارج از شهر 3.500 تومان
زمان استفاده از خودرو با راننده حداقل 10 ساعت میباشد
اجاره سوناتا nf
سوناتا Nf
اجاره 3 تا 6 روز 600.000 تومان
اجاره 7 تا 13 روز 500.000 تومان
اجاره 7 تا 13 روز 400.000 تومان
اجاره ماهانه خودرو 15.000.000 تومان
اجاره خودرو با راننده ساعتی 60.000 تومان
اجاره لندکروز نیوفیس
لندکروز نیو فیس
اجاره 3 تا 6 روز 4.000.000 تومان
اجاره 7 تا 13 روز 3.900.000 تومان
اجاره 14 تا 21 روز 3.800.000 تومان
اجاره ماهانه خودرو 95.000.000 تومان
اجاره خودرو با راننده ساعتی 500.000 تومان
اجاره لکسوس Rx350
لکسوس RX350
اجاره 3 تا 6 روز 2.000.000تومان
اجاره 7 تا 13 روز 1.900.000تومان
اجاره 14 تا 21 روز 1.800.000تومان
اجاره ماهانه خودرو 50.000.000تومان
اجاره خودرو با راننده ساعتی 200.000 تومان
اجاره اپتیما
اجاره اپتیما
اجاره خودرو با راننده ساعتی 90.000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام 300.000 تومان
کیلومتر خارج از شهر 5.000 تومان
زمان استفاده از خودرو با راننده حداقل 10 ساعت میباشد
اجاره فولکس پاسات
فولکس پاسات
اجاره 3 تا 6 روز 2.000.000 تومان
اجاره 7 تا 13 روز 1.800.000 تومان
اجاره 14 تا 21 روز 1.500.000 تومان
اجاره ماهانه خودرو 50.000.000 تومان
اجاره خودرو با راننده ساعتی 150.000 تومان
اجاره Bmw x3
BMW X3
اجاره خودرو با راننده ساعتی 200.000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام 1.000.000 تومان
کیلومتر خارج از شهر 7.500 تومان
زمان استفاده از خودرو با راننده حداقل 10 ساعت میباشد
اجاره Bmw x3
BMW X3
اجاره 3 تا 6 روز 3.000.000 تومان
اجاره 7 تا 13 روز 2.800.000 تومان
اجاره 14 تا 21 روز 2.500.000 تومان
اجاره ماهانه خودرو 60.000.000 تومان
اجاره خودرو با راننده ساعتی 200.000 تومان
ون هیوندای H350
ون هیوندای H350
اجاره خودرو با راننده ساعتی 100.000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام 500.000 تومان
کیلومتر خارج از شهر 4.000 تومان
اجاره پژو پرشیا
پژو پرشیا
اجاره 3 تا 6 روز 350.000 تومان
اجاره 7 تا 13 روز 330.000 تومان
اجاره 14 تا 21 روز 310.000 تومان
اجاره ماهانه خودرو 9.000.000 تومان
اجاره خودرو با راننده ساعتی 35.000 تومان
اجاره Bmw x4
Bmw x4
اجاره خودرو با راننده ساعتی 400.000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام 2.000.000 تومان
کیلومتر خارج از شهر 15.000 تومان
زمان استفاده از خودرو با راننده حداقل 10 ساعت میباشد
اجاره Bmw x4
اجاره Bmw x4
اجاره 3 تا 6 روز 3.200.000 تومان
اجاره 7 تا 13 روز 3.100.000 تومان
اجاره 14 تا 21 روز 3.000.000 تومان
اجاره ماهانه خودرو 90.000.000 تومان
اجاره خودرو با راننده ساعتی 250.000 تومان

فرم رزرو خودرو

لطفا جهت رزرو خودرو فرم زیر را پر نمایید تا از طرف آراد سیر جهت تایید و هماهنگی تحویل خودرو با شما تماس بگیریم.

شماره تماس