اجاره خودرو تجاری از فرودگاه

آیا با نحوه اجاره خودرو تجاری از فرودگاه آشنا هستید؟

آیا می‌ دانید چگونه می‌ توان از فرودگاه انواع خودروها مانند خودرو تجاری را اجاره کرد؟

شما جهت اجاره خودرو چه مکانی را انتخاب می‌ کنید؟

اجاره خودرو تجاری از فرودگاه یکی از شیوه‌ هایی است که افراد می‌ توانند با خیال راحت خودرو مورد نظرشان را به صورت اجاره‌ ای در اختیار داشته باشند، چون فرودگاه‌ ها یکی از مکان‌ های معتبر در این زمینه هستند و اگر تمایل به اجاره خودرو داشته باشید این مکان یکی از بهترین گزینه‌ ها محسوب می‌ شود.

در این مقاله اجاره خودرو تجاری از فرودگاه را بررسی می‌ کنیم.

اجاره خودرو تجاری از فرودگاه

فرودگاه ها یکی از مکان‌ های معتبر و صاحب نام هستند که افراد می‌ توانند خودروهای مختلف از جمله خودرو تجاری را بدون هیچ گونه نگرانی از آن جا اجاره کنند.

این مکان‌ ها معمولاً خودروهای مختلف و متفاوتی را در اختیار دارند که خودرو تجاری یکی از انواع آن می‌ باشد، بنابراین اگر تصمیم شما اجاره ماشین باشد، به راحتی می‌ توانید این کار را انجام دهید بدون آن که محدودیتی در این زمینه داشته باشید.

تنها یک نکته مهم در این خصوص وجود دارد که البته در خصوص اجاره خودرو از کلیه شرکت‌ های اجاره خودرو وجود دارد و شما ملزم به رعایت آن می‌ باشید و آن هم این است که باید کلیه شرایط و قوانین و مقررات اجاره کردن را رعایت کنید.

معمولاً اگر سن شما به ۱۸ سال نرسیده باشد، نمی‌ توانید خودرو را بدون راننده در اختیار داشته باشید، اگر گواهینامه رانندگی نیز نداشته باشید همین موضوع برای شما صدق می‌ کند.

البته اگر اجاره ماشین به صورت اجاره خودرو با راننده باشد موضوع کمی متفاوت خواهد بود و شما می‌ توانید بدون داشتن گواهینامه رانندگی و قبل از آن که به ۱۸ سالگی برسید، خودرو مورد نظرتان را اجاره کنید.

علاوه بر این دو مورد باید کلیه مقررات شرکت‌ های اجاره دهنده حتی فرودگاه را رعایت کنید، مثلاً هنگام اجاره خودرو، شرکت حتما مبلغی را دریافت می‌ کند که ودیعه اجاره خودرو محسوب می‌ شود و این ودیعه تا زمانی که خودرو را به شرکت یا فرودگاه تحویل نداده باشید، نزد آن ها می‌ ماند.

واضح است که اگر در این مدت زمان خودرو دچار آسیب و خسارت شود، شما موظف به پرداخت این خسارت خواهید شد و شرکت می‌ تواند از مبلغ ودیعه خسارت‌ های وارد شده را کم کند.

مورد دیگر در خصوص شرایط اجاره خودرو این است که شما باید چک و سفته‌ ای را نیز به شرکت پرداخت کنید.

این چک و سفته نیز تا زمان تحویل دادن خودرو نزد شرکت باقی می‌ ماند.

واضح است که با این توضیحات متوجه این موضوع شده باشید که در هنگام اجاره خودرو باید نهایت دقت را در حفظ آن داشته باشید تا در هنگام تحویل دادن مجبور به پرداخت کردن خسارت نشوید.

البته باید به این نکته نیز توجه کنید که هنگامی که خودرو را تحویل می‌ گیرید، کاملاً سالم و بدون نقص باشد و از طرفی بیمه آن را چک کنید تا در صورت بروز هر گونه حادثه‌ ای بتوانید خسارت‌ های احتمالی را از شرکت بیمه مطالبه کنید.

تمامی این شرایط و مقررات برای اجاره خودرو تجاری از فرودگاه نیز صدق می‌ کند و هیچ تفاوتی ندارد که شما خودرو تجاری را از فرودگاه اجاره کرده باشید یا هر شرکت خصوصی دیگری، زیرا موظف هستید که مقررات اجاره خودرو را رعایت کنید.

جمع‌ بندی

در این مقاله نحوه اجاره خودرو تجاری از فرودگاه را بررسی کردیم.

گفتیم که جهت اجاره ماشین یا هر شرکت اجاره دهنده دیگری شما موظف هستید که قوانین و مقررات و شرایط شرکت را رعایت کرده و دقیقاً مطابق با این شرایط اقدام به اجاره خودرو کنید.

واضح است که اگر در خارج از چهارچوب قوانین شرکت‌ های اجاره دهنده قصد اجاره خودرو را داشته باشید قطعاً با مشکلاتی مواجه می‌ شوید.

در این خصوص فرودگاه‌ ها از مکان‌ های معتبر و شناخته شده جهت اجاره انواع خودروها از جمله خودرو تجاری هستند.

در سایت آراد سیر با نحوه اجاره خودرو تجاری از فرودگاه و بایدها و نبایدهای این شیوه اجاره کردن آشنا شوید.

این پست چقدر مفید بود؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید! 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *