فیس لیفت تویوتا لندکروز

فیس لیفت تویوتا لندکروز یکی از ماشین‌های خارجی و اسپرت است که شاید بخواهید آن را بیشتر بشناسید. این خودرو در واقع نمونه جدید و ارتقا یافته لندکروز قدیمی است. این ماشین در شرکت‌های اجاره خودرو موجود است و به اجاره می‌رود. قبل از اجاره آن بهتر است ویژگی‌ها و امکاناتی که دارد را مطالعه کنید. اگر می‌خواهید بدانید چه تغییراتی در نمونه جدید به وجود آمده است، به خواندن ادامه دهید؛ زیرا این مطلب در همین خصوص صحبت می‌کند.

فیس لیفت تویوتا لندکروز قدیمی با جدید 2015 به 2022

آیا می‌دانید کیت فیس لیفت یا تغییر فیس برای خودروها چیست؟ همواره در همه حوزه‌ها افراد در حال پیشرفت یا آپدیت کردن نسخه‌های جدید هستند. ماشین‌ها نیز در این جریان استثنا نبوده و مدام با ورژن‌ها بهتر، مجهزتر و جدیدتر جایگزین می‌شوند. شرکت تویوتا در اقدامی جدید سعی کرده است از نسخه 2015 تویوتا نمونه بهتری بسازد.

معمولاً کارخانه‌ها از فیس لیفت استفاده می‌کنند و سعی در تغییر اجزای ماشین دارند تا بتوانند یک نمونه ارتقا داده شده معرفی کنند. این کار مزیت‌های خاص خود را دارد و از سمت مشتریان نیز مورد استقبال قرار گرفته است.

به این منظور ماشین‌های لندکروز قدیمی را به انواع جدیدتر و پیشرفته‌تری فیس لیفت می‌کنند. در طی این ارتقا آن‌ها در تلاش هستند تا اجزای نمونه‌های قدیمی را با ظاهری جدید جایگزین کنند. دقت کنید که صرفاً ظاهر خودرو مانند سپر، داشبورد و… را تعویض می‌کنند.

به نظر سازندگان، این روش برای ارتقا تویوتا لندکروز ایده مناسبی بوده است؛ زیرا بدون داشتن هزینه‌های گزاف قادر به معرفی نسخه جدیدی از این ماشین تحت عنوان فیس لیفت تویوتا لندکروز بوده‌اند. در مدل جدید یا فیس لیفت این خودرو کل اجزای درونی و بیرونی آن تغییر داده شده‌اند.

فیس لیفت تویوتا لندکروز

تغییرات فیس لیفت تویوتا لندکروز

حالا که از تغییرات صحبت می‌کنیم، بهتر است شما را از قسمت‌هایی که عوض شده‌اند مطلع کنیم. چنانچه فیس لیفت تویوتا لندکروز را با نسخه‌های قدیمی آن مقایسه کنید، متوجه تغییرات زیر در آن خواهید شد.

  • تودوزی‌های جدید برای صندلی‌ها کار شده است.
  • آپشن‌های جدید به منظور راحتی و سرعت بیشتر فیس لیفت تویوتا لندکروز به خودرو اضافه شده‌اند.
  • رینگ و لاستیک‌ها به طور کامل تعویض شده و با نمونه‌های کارآمدتری جایگزین شده‌اند.
  • در نمونه فیس لیفت تویوتا لندکروز سقف جیر برای آن کار شده است.
  • یک مانیتور اندرویدی در لندکروز مشاهده شده است که می‌تواند در طول مسیر راحتی و سرگرمی بیشتری برای سرنشینان خودرو فراهم کند.
  • اگر ماشین را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که سپر عقب و جلو در آن با نمونه جدید جایگزین شده‌اند.
  • شیشه‌ها، کناره‌های خودرو و بدنه آن نیز به جهت دادن ظاهر جدید به این ماشین تغییر کرده‌اند.
  • تغییرات درونی که برای این ماشین انجام شده است شامل تغییر دیفرانسیل و گیربکس نیز شده است.
  • چرخ‌ها در تویوتا لندکروز قسمت بسیار مهمی هستند که در نمونه جدید با انواع بهتر و کارآمدتری تعویض شده‌اند.
  • در آخر به این مورد هم اشاره می‌کنیم که گلگیرهای ماشین در نمونه جدید تغییر کرده‌اند.

اجاره خودرو فیس لیفت تویوتا لندکروز از شرکت بزرگ آراد سیر

شرکت های اجاره خودرو از اهمیت داشتن ماشین مطلع هستند. آن‌ها می‌توانند برای افرادی که به دلیل مسافرت، کهولت سن یا موارد دیگر قادر به رانندگی نبوده یا خودروی شخصی در اختیار ندارند، خدمات اجاره خودرو با راننده یا بدون راننده را ارائه دهند.

برای اجاره ماشین، اجاره لندکروز و اجاره ماشین عروس یکی از بهترین شرکت‌هایی که می‌توانید انتخاب کنید آراد سیر است. این شرکت خودروهای متنوع خود را در رنج قیمت‌های گسترده و با بیمه اجاره می‌دهد. همچنین قراردادی امضا می شود تا هم شرکت و هم اجاره کننده بتوانند به طور قانونی و واضح شرایط اجاره خودرو از آراد سیر را ثبت کنند.

برای اطلاع از سایر سرویس‌های این شرکت، قیمت، سایر جزئیات و مدت اجاره‌های انواع خودرو ایرانی و خارجی سایت ما را بررسی کنید. همچنین در این سایت مدارک و سایر شرایطی که مشتریان برای اجاره خودرو باید داشته باشند به طور کامل توضیح داده شده است.

سخن پایانی

خودروی فیس لیفت تویوتا لندکروز یکی از شیک‌ترین مواردی است که می‌توانید تصور کنید. این خودرو نمونه جدید و ارتقا یافته لندکروز 2015 است و در شرکت آراد سیر برای اجاره در دسترس مشتریان قرار گرفته است. در این مطلب به طور مفصل ویژگی‌ها و امکانات تغییر یافته آن را جهت شناخت بیشتر خوانندگان بررسی کرده‌ایم.

این پست چقدر مفید بود؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید! 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *